Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Norbert o Parrocie w samochodzie i przy okazji o mnie →

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Norbert Cała:

Tym co bezpieczeństwo może zwiększyć jest sterowanie z kierowcy. Jeśli się zdecydujecie na podobny system upierajcie się na ile to możliwie o podłączenie możliwie jak największej funkcjonalności pod przyciski z kierownicy. To naprawdę pomaga i znacząco wpływa na poprawę bezpieczeństwa. Nie wiem jak w innych systemach, ale w Parrocie można prawie dowolnie konfigurować przyporządkowanie przycisków. Wciskam „Podniesioną słuchawkę”, system się pyta do kogo zadzwonić, mówię „Kapitan powolny” i już dzwoni do Wojtka.

Przepraszam, że co, słucham? Powolny? Wszystko zresztą wyjdzie na Teście Nawigacji …

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Bartek G.

  Czuć w tym teście klimat Top Gear :-) już wiadomo kto jest polskim Jamesem Mayem. Równie dobrze Norbert przypomina Clarksona ze swoim „ciętym żartem” natomiast nie jestem pewny co do Dominika :/ Hammond czy raczej Stig :-)

 • No ja na pewno nie jestem Jamesem. :-) Do tej roli zdecydowanie pasuje Dominik – w trailerze zresztą mówi, że jest „rzadkim kierowcą.” Biorąc pod uwagę moje „powerrrrr!” oraz inne cechy to raczej mieszanka Clarksona i Hammonda. Norbi też, ale z innymi cechami. :-D

 • mef

  funkcjonalności?!

 • ??

 • mef

  chodziło chyba o funkcje?

 • Ale to komentarz ktory powinieneś zostawić u Norberta chyba?