Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Jestem kretynem, zdrajcą albo niedostatecznie poinformowanym

· Wojtek Pietrusiewicz · 17 komentarzy

Jak wiecie, unikam tematów politycznych, w szczególności na Twitterze. Odkąd nie słucham tego co się dzieje w tej alternatywnej rzeczywistości, jestem szczęśliwszy. Dzisiaj jednak bardzo rozbawił mnie jeden twitterowicz, który przy okazji należy do PiSu. Dowiedziałem się od niego kilka ciekawych rzeczy o sobie.


Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Nie ze wszystkim co od PiS’u mogę się zgodzić mimo że bardzo dużo rzeczy od nich popieram ale jak za przeproszeniem do ku**y nędzy chcą oni dojść do władzy?! Takim podejściem tylko się ośmieszają i tracą poparcie które do tej pory rosło. Szkoda, ale najlepszą partią polityczną dla ludzi pozostaje… brak jakiejkolwiek.

 • Adam M

  Dzieki takim jak Pan Pieta pojde na wybory. Zaglosowac by taki czlowiek nigdy ale to nigdy nie rzadzil tym krajem. Niestety to pokaze ze ide glosowac nie ZA ale PRZECIW. Ale to chyba nie dziwne – trzeba bronic kraju przed takimi oszolomami.
  Pozdrawiam

 • A Menda, która mianowała go na premiera to .. śp. Lech Kaczyński i jego dostojny brat Jarek.

  Obraził prezydenta!!! :P

 • Bartosz Górecki

  Najgorsze jest to, że nie ma żadnej alternatywy dla takich oszołomów.

 • Bartosz Górecki

  „Szkoda, ale najlepszą partią polityczną dla ludzi pozostaje… brak jakiejkolwiek.”

  Dokładnie! Kiedyś bojąc się rządów PiS-u człowiek głosował na mniejsze zło w postaci Platformy. Jednak przy kolejnych wyborach ten numer już nie przejdzie, bo tak naprawdę nie wiadomo, czy POpaprańcy nie są gorsi od pisowskich oszołomów?

 • Bartosz Górecki

  Bronić czym? Platformą? Wolne żarty!

 • Adam M

  Gdzie w moim wpisie widac odniesienie do PO?

 • 17-20

  Wszędzie można znaleźć idiotów. Człowiek, będący pod chwilowym przeświadczeniem o swojej wielkości. Prawdopodobnie niedawno zaczął działać.

  Po sprawdzeniu go na wiki

  3 razy był wybierany na posła.

  Wniosek: facet prawdopodobnie siedzi bezproduktywnie w sejmie. Biorąc co miesiąc pensję. Kolejna osoba zajmująca miejsce w ławce i nie dopuszczający ludzi z chęciami i wizją (jeśli tacy mają w ogóle możliwość zostania wybranym) do działania. Gwarant stabilizacji

 • MacAztek

  Wojtku, jak powiedział kiedyś klasyk: NIE idź tą drogą! A ode mnie: po co ci to? Zaraz bedziesz miał na karku wyznawców, albo jednej, albo drugiej „sekty” :-) Posłuchaj rady starszego kolegi :-)

 • Maciej Czechowski

  Szkoda,że zawitała tu polityka,ale z drugiej strony,ma tak duży wpływ na nasze codzienne życie,że ciężko się czasem do niej nie odnieść.

  Pewnie dostanę minusy,ale co mi tam :)
  Nie wierzę,że kolejny Rząd RP będzie złożony z osób,dla których Polska i jej mieszkańcy są ważni.Dlatego chciałbym,żeby kolejne wybory wygrał PiS,który oczywiście nie spełni swoich obietnic,ale ich bezproduktywne działania to będzie najlepszy argument do zamknięcia ust tym,którzy upatrują w tej partii jedynego rozwiązania problemów w Polsce.Sondaże pokazują,że poza betonem stojącym murem za SLD czy RP,tylko PO i PiS istnieją w świadomości większości krajan,więc po zmęczeniu rządami PO,czas na PiS.
  Po rządach PiS,to ja w tym kraju widzę tylko rewolucję i ludzi na ulicach,żeby cokolwiek się zmieniło,bo inaczej trwać będzie ping-pong tych dwóch partii u steru.

 • Bartosz Górecki

  Tylko pytałem.

 • Bartosz Górecki

  „…(jeśli tacy mają w ogóle możliwość zostania wybranym)…”.

  Bez jednomandatowych okręgów wyborczych nie mają takiej możliwości. Wystarczy poczytać obowiązującą ordynację wyborczą, aby się o tym przekonać. :-(

 • Maciej Czechowski

  facet prawdopodobnie siedzi bezproduktywnie w Sejmie

  Jak większość „Wybrańców Narodu”.

 • Bartosz Górecki

  Przecież jest prosty sposób na ukrócenie tej patologicznej sytuacji – wprowadzić jednomandatowe okręgi wyborcze. Jak myślisz, dlaczego wszystkie partie są temu rozwiązaniu przeciwne?

 • Adam M

  Przykre jest to ze trzeba szukac alternatywy gdy na prawde jej brak. Kwestia ktore zlo jest lepsze bo PIS i PO w tym wypadku to zlo oczywiste ktorego pod uwage brac nie mozna :)

 • Maciej Czechowski

  Wiadomo,że zrobią wszystko,żeby trwać przy korycie i bez użycia silnych argumentów,zmiany nie nastąpią.

 • Bartosz Górecki

  PSL u mnie też odpada w związku z głosowaniem za ubojem rytualnym. Solidarna Polska i Polska Jest Najważniejsza to zwykli uciekinierzy z PiS, niewiele różniący się od tych pierwszych poglądami. Ruch Palikota przepadł u mnie głosowaniem za podniesieniem wieku emerytalnego. Co więc pozostaje? Skłócona, podzielona i pełna pustych frazesów lewica. Bądź tu człowieku mądry i dokonaj wyboru!