Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Drużyna T →

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

20130104-222053.jpg

Wittamina:

Wszystko zaczęło się od tego, że Krzysiowi nie udało się sprzedać swojego tabletu (…) Zapowiedział, że odda tablet za darmo osobie, która napisze do niego maila z dobrym uzasadnieniem, dlaczego to właśnie ona powinna go dostać.

Autorem listu jest Karol. Bardzo łatwo go polubić. To aktywny twitterowicz (…) Po przeczytaniu jego maila Krzyś stwierdził, że w zasadzie Karolowi tablet się nie przyda. Powołał zatem tajną drużynę (…)

DrużynaT to my. Ludzie polskiego Twittera. Blogerzy.

Niesamowita i szalona akcja! Tylko czemu do jasnej cholery nic o niej nie wiedziałem?!? Koniecznie przeczytajcie całość u Wittaminy – link jak zwykle pod tytułem.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • To była bardzo szybka i krótka akcja, stosunkowo niewiele osób w niej uczestniczyło. Chcieliśmy do końca zachować to w ścisłej tajemnicy przed Karolem. Pieniądze zebraliśmy w jeden dzień, potem wybieraliśmy sprzęt. Zakupy, nagrania i dziś spotkanie z wręczeniem prezentu. Następnym razem (bo liczymy, że będzie się udawało uszczęśliwić kogoś jeszcze i to nie raz) akcja będzie oczywiście dużo bardziej otwarta. Mnóstwo osób do nas napisało, że chciałoby dołączyć. Wtedy można kupić coś lepszego lub obdarować więcej osób :) Ale jak na pierwszy raz, chyba wyszło fajnie.

 • Jonasz Sowada

  Nawet lepiej niż fajnie.
  Mega props za mega pomysł! :-)

 • Zajebiście.

 • Radosław Szeja

  Proponuje obdarowywać więcej osób, zamiast ‚lepszym sprzętem’ :) Gratuluje nie mniej :) Widać było radość :)

 • Nic tylko pogratulować. Pomysł na prawdę zajebisty.

 • W imieniu całej „drużyny” – dzięki! i mam nadzieję, że do drużyny w przyszłości dołączycie :)