Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Dlaczego wyjąłem iPhone 5 z futerału? →

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Maciek Mocowski:

Jeżeli mam używać telefonu w futerale bez powyższych korzyści to za niego dziękuję. Nie podoba mi się także to, że plastik z futerału się rysuje.

Więc chrzanić to, niech się plecy rysują – bardzo mi się to nie podoba pomimo fascynującego wykładu o tym „że nie dało się tego zrobić inaczej”.

Amen!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Buzuk

    Przez to mam dylemat. Z jednej strony kusi mnie to: http://www.mujjo.com/the-sleeves-collection/iphone-5-wallet-brown-wool-felt żeby uwolnić się od grubego portfela, który w zasadzie i tak jest tylko na kartę i dokumenty. Z drugiej strony jakoś nie widzę wkładania i wyciągania telefonu z futerału za każdym razem gdy chcę go użyć więc chyba zostanę przy Wrap Wallet, który mnie kusi a iP5 zostanie, jak do tej pory każdy mój iPhone, w kieszeni.

  • Ekran mojego iPhone’a 3G dziś jak i już ponad rok po używaniu wyglądał tragicznie, ale od wprowadzenia iPhone’a 4 z odpornym szkłem i bez możliwości przedostania się kurzu między ekran i szkło wszelkiego rodzaje folie, futerały, etiu itp. dla mnie nie mają sensu, bo porysowany iPhone zawsze będzie lepiej wyglądał niż w pogrubiającym czymś.
    bumper na swojego 4S’a zakładam tylko wtedy gdy idę pić żeby go lepiej czuć w ręce i kieszeni ;)
    Już wolę wydać 100zł na wymianę porysowanych plecków 4S’a na poczekaniu i kolejny rok się nim cieszyć niż wydawać te pieniądze na futerał.
    Szlag by mnie trafił gdybym musiał ciągle wyciągać telefon z futerału.