Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nieoficjalny Twitter for Mac dostosowany do Retiny →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

20121124-162345.jpg

Jordan Kahn:

While we don’t expect Twitter to update its Mac app with official Retina support anytime soon, iOS developer Deniz Mert Edincik has taken it upon himself to post a patched version of the app that brings Retina support to the majority of UI elements.

Jeśli ktoś, z niewyjaśnionych przyczyn, nadal korzysta z tej aplikacji, która nie jest wspierana od dłuższego czasu, i ma rMBP to warto poszukać linka u źródła. Wszystkim innym polecam Tweetbota niezależnie od tego ile kosztuje.

Zdjęcie: 9to5Mac

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Osoby, które do tej pory korzystały z oficjalnego klienta Twittera raczej nie będą skłonne wydać 70 zł na taką aplikację, więc polecanie im Tweetbota jest trochę bez sensu. Lepiej powiedzieć o Osfoorze (https://itunes.apple.com/pl/app/osfoora-for-twitter/id502401238?ls=1&mt=12), Twitterrific(https://itunes.apple.com/pl/app/twitterrific-for-twitter/id414957465?mt=12&ign-mpt=uo%3D4), itd., które mają ceny na szerzej akceptowanym poziomie i posiadają funkcje oficjalnego klienta plus parę dodatków (np. wsparcie centrum powiadomień w Osfoorze).

  • Fakt że Osfoora jest przyzwoita.

  • Ja korzystam z Twittera z bardzo wyjaśnionych przyczyn. Otóż do zabaw z Twitterem mam iPada. Komputer do pracy, ale na kilkuminutowe przerwy lubię sobie na społecznościówki zajrzeć. Do takich sporadycznych zastosowań kupowanie Tweetbota mija się z celem. Np Yori Fukuori, mimo że brzydki, ma wszystkie funkcje Tweetbota i dla takich szybkich zajrzeń na Twittera sprawdzi się w sam raz. A dla wyglądu można kupić Tweetings albo inną Osfoorę :-)