Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Tweetbot for Mac – synchronizacja kompletna

· Wojtek Pietrusiewicz · 16 komentarzy

Dzisiaj światło dzienne ujrzał Tweetbot for Mac – trzeci, ostatni i kompletujący serię. Dzięki iCloud i wraz z wersjami na iPada i iPhone’a / iPoda, obecnie najlepszy klient na tą platformę umożliwi pełne synchronizowanie miejsca na timelinie oraz powiadomień pomiędzy wszystkimi naszymi urządzeniami. Brakuje naturalnie wersji pod Windows, ale z powodu braku iCloud na tą platformę synchronizacja i tak nie byłaby możliwa …

Tweetbot dla OS X nie jest tani – kosztuje €15,99. To ponad 60 PLN przy obecnym kursie. Jednocześnie zdajemy się zapominać ile do niedawna kosztowało oprogramowanie i gry komputerowe. Ceny przekraczające 200 PLN nie były niczym niezwykłym. Kupiłem go naturalnie, nawet nie zastanawiając się nad ceną. To narzędznie, z którego korzystam codziennie, a synchronizacja na tyle ułatwia mi życie, że dopiero powyżej stówki zacząłbym się zastanawiać.

Na koniec podpowiem jeszcze, że Tweetbot to moja ulubiona aplikacja zarówno na iOS jak i OS X. Jestem od niej wręcz uzależniony i dla moich potrzeb jest to prawie idealne narzędzie. Niektórym maniakom statystyk będzie brakowało strony z podsumowaniem informacji na temat retweetów i innych tego typu śmieci, ale zawsze można uruchomić starego Twittera, aby to podejrzeć – nie są to w końcu niezbędne dane.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.