Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Paweł Popydło o opiniotwórczości →

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Paweł Popydło1:

Siła blogów polega na byciu źródłem opinii. A im bardziej opiniotwórczy bloger, tym częściej staje się wzorem dla swoich czytelników. Są ciekawi jego opinii na ważne dla nich tematy.

Niektórzy to zauważyli, innym się to nie podoba, kolejni marudzą, ale to jest jedną z rzeczy, którą chcę Wam, drodzy czytelnicy przekazać – moją opinię na różne tematy (już od dłuższego czasu jakbyście nie zauważyli2). Nie zgadzam się we wszystkim z Pawłem, ale warto przecztać cały jego wpis. W każdym razie, do tego zbędne jest przypisywanie newsów jak na innych portalach. Zbędny jest przedruk treści u innych3. Wyrażam swoją opinię, z którą często się nie zgadzacie, czasami macie podobne przemyślenia, a innym razem pukacie się w głowę. MakoweABC ewoluuje i na pewno będzie się jeszcze niejednokrotnie zmieniało. A jak znajduję chwilę czasu, to staram się Wam też parę tips & tricks dostarczyć, a wszelkie ambitniejsze teksty związane z technologią trafiają do iMagazine oraz, od niedawna, Android Magazine.

P.S. Od czasu do czasu sugerujecie mi zmianę nazwy domeny. Jeśli ktoś wymyśli taką, która przypadnie mi do gustu, to rozważę taki krok, ale generalnie jest dużo minusów przy takiem ruchu.

  1. Bazinga!
  2. ;-)
  3. Co ciekawe, znalazłem już kilka blogów-farm, które właśnie to robią z moimi treściami.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.