Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

O zaproszeniach na eventy Apple i iPadzie mini →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Dawid Kosiński:

Apple ma zaprezentować nowego iPada już 17 października, czyli za dwa i pół tygodnia, w środę. Skąd o tym wiadomo? Od głównego inwestora Apple wypłynęła wiadomość, że firma z Cupertino ma wysłać zaproszenia do przedstawiciel prasy już 10 października. Apple konferencję robi zawsze tydzień po ich wysłaniu.

Pominę brak źródła tej informacji, ale pisanie w absolutach nigdy nie jest dobrym pomysłem. Apple zawsze robi konferencję tydzień po wysłaniu zaproszeń? Nie jest to prawdą ani w przypadku dat wysłania zaproszeń na premierę iPhone’a 5, ani nowego iPada – w obu wyniosła 8 dni. Jeśli komuś chce się sprawdzić pozostałe, to zapraszam do archiwum.

Aha – Apple ma rzekomo rozesłać zaproszenia już 17 października …

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • „pisanie w absolutach nigdy nie jest dobrym pomysłem” – racja, chociazby dlatego, ze „zawsze” znajdzie sie ktos czepliwy na tyle zeby Ci to wypomniec ;)
    Co do iPada mini, to dotychczas obstawialem raczej, ze sie nie pojawi (nie w tym roku, o ile w ogole), ale po tym jak potwierdzily sie wszystkie wycieki dotyczace nowego iPhone’a chyba juz wszystko jest mozliwe.

  • Najgorsze jest pisanie i branie argumentów znikąd. To jest jak oszukiwanie zwykłych ludzi, którzy nie zwrócą uwagi na brak jakichkolwiek linków. Swoją drogą wolałbym Apple Telewizor, niż iPad mini.
    EDIT
    Apple telewizor bardziej pasuje mi do iTunes niż iPad mini.

  • Mam PPiP do wygrania. Musi być.