Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Galaxy Note II wygląda tanio →

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Vlad Savov:

As your first look at the Note II greets you with a plastic-rich, glossy construction that’s framed by an unsubtle chrome surround. There’s no getting around it, the materials Samsung has used here look cheap.

Dokładnie tak samo jak w przypadku Galaxy S III. Niestety, nie dość, że się rysuje to proporcje poszczególnych elementów budowy telefonu nie są przesadnie dobrze przemyślane. Szkoda, że nie poprawiono kształtu przycisku Home, który zapowiada się tak samo jak w moich doświadczeniach z SGS3. Vlad za to bardzo chwali czas pracy na baterii i tutaj należy się duży plus dla Samsunga – ponad 2 dni pracy bez ładowania to coś czego oczekuję dzisiaj od każdego telefonu. Podsumowując – Note II to duży Galaxy S III i po paru dniach spędzonych z Notem pierwszej generacji, mogę śmiało powiedzieć, że potrafię zrozumieć osoby, które są zainteresowane tak dużym ekranem, pomimo że do mnie zupełnie nie przemawia.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • z tą okładką w recenzji The Verge wygląda całkiem spoko, lepiej niż bez

  • Ciekawe jak gruby się robi w rzeczywistości. Podoba mi się też zastosowanie technologii Wacoma do rysika, ale znowu – brak apps.

  • appsy pojawią się. dużo grubszy nie jest – wszyscy koreańczycy na IFA z niego korzystali właśnie z taką klapką także przyjrzałem się dokładnie

  • Dobra – a ten Cover budzi go i usypia tak jak Smart Cover?

  • Świetnie. Wykazano, że performance jest na 10, a tego potrzebuje potencjalny klient. Wg mnie ten sprzęt jest świetny, dla pewnej grupy ludzi. Być może wąskiej. Opcja rysowania może okazać się świetnym uproszczeniem w poprawianiu prezentacji, projektów itp itd, dla grupy menedżerskiej. Wg mnie jest (po przeczytaniu recenzji oczywiście) to świetne narzędzie do pracy. Kilku miejscach daje ciała, ale kilka elementów może się okazać kluczowych przy wyborze smartphone’a (na korzyść i niekorzyść).

  • Marcin Dmochowski

    Taka sama okładka jest do SIII i wygląda naprawdę dobrze.