Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nadgryzieni – 82 – Zdradzamy wielkie tajemnice!

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Witamy w kolejnym odcinku. Dzisiaj rozpoczynamy iPhone’owo i iPodowo z Norbim, który porusza poważny temat w sposób humorystyczny. W drugiej części dołącza Dominik, a ja poruszam tematy konkurencji w sposób poważny, pomimo że temat też jest taki. Na koniec z kolei, a w zasadzie na ponad godzinę, dołącza do nas gość specjalny – Zdzisiek z TP-Linka – który nie tylko opowiada Wam o swoich planowanych nowościach (a jest kilka ciekawych rzeczy), ale również, do spółki z Dominikiem, zdradzają sekrety i tajemnice serwisów Apple. Wpadamy jeszcze w pułapkę tematów fotograficznych w związku z Nikonem D800 oraz hackintoshami. A na deser mamy dla Was super konkurs!

Zwycięzcę z poprzedniego konkursu ogłosiliśmy w tym odcinku i miło mi poinformować, że 10 kolejnych osób otrzyma od TP-Linka pendrive’y o pojemności 4GB!

Linki do poszczególnych tematów znajdziecie podczas odsłuchu samego podcastu, a szczegółowy spis treści znajduje się poniżej.

Muzyka

Partnerzy

Naszym nowym partnerem, który będzie nam towarzyszył przez najbliższy miesiąc, jest TP-Link, który produkuje ciekawe rozwiązania sieciowe, w tym routery, modemy, kamery IP, transmittery sieciowe i wiele wiele więcej.

Partnerem Nadgryzionych jest Audioteka.pl – serwis zajmujący się dystrybucją audiobooków do pobrania i odtwarzania na komputerze, na mp3-playerach, komórkach, sprzęcie HiFi i w autach. Jeśli dokonujecie zakupu poprzez WWW, to wprowadzając kod promocyjny „Nadgryzieni” dostaniecie 10% zniżki!!! Niestety nie dotyczy to zakupów przez aplikację na iPhone ze względu na politykę Apple.

Jeśli macie pytania to tradycyjnie zapraszamy do komentarzy tutaj lub na Facebooku.

Subskrybujcie Nadgryzionych w iTunes — zdecydowanie najwygodniejsza metoda.

Spis treści:

  • 00:00:00.000 – Witamy
  • 00:11:30.001 – WWDC 2012
  • 00:18:50.138 – SAM-ememu zdejmujemy simlocka z iPhone’a
  • 00:29:00.617 – Norbi składa iPhone’a 6. generacji
  • 00:34:47.263 – Google Galaxy Nexus
  • 00:45:24.900 – Daniel kłamał
  • 00:47:18.650 – Wyniki finansowe Apple za Q2 FY2012
  • 00:55:27.534 – Gość specjalny: Zdzisław Kaczyk z TP-Link

Zapraszamy do odsłuchu:

[powerpress]

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.