Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Adobe CS6 i Creative Cloud

· Wojtek Pietrusiewicz · 11 komentarzy

Adobe dzisiaj udostępnił zapisy na Creative Cloud, którego start planowany jest za 30 dni, oraz Photoshopa (zwykłego i Extended) CS6. Chmura Adobe ma zrewolucjonizować dostępność wszelkich narzędzi dla “kreatywnych profesjonalistów”, poprzez miesięczną subskrypcję, oraz być punktem wyjścia dla osób przesiadających się na pakiet CS6. Członkowie będą mieli dostęp do wszystkich narzędzi wchodzących w skład pakietu oraz do nowych (przeznaczonych do HTML5): Muse i Edge Preview. Dodatkowo będzie współpraca z tabletami za pomocą Photoshopa Touch. Ponadto, Adobe zapewnia łatwy sposób publikowania oraz zarządzania aplikacjami na iOS i Androida, oraz możliwość hostowania stron WWW. Na deser zostaje fakt, że Ci użytkownicy jako pierwsi będą mieli dostęp do nowych rozwiązań, zanim zostaną one uwolnione jako uaktualnienia dla tradycyjnych użytkowników ...

Creative Cloud ma kosztować €47.99 miesięcznie przy rocznej subskrypcji lub €27.99 dla klientów indywidualnych (korzystających z CS3, CS4, CS5 lub CS5.5) co umożliwia dostęp do:

Adobe Photoshop CS6, Adobe InDesign CS6, Adobe Illustrator CS6, Adobe Dreamweaver CS6, Adobe Premiere Pro CS6, Adobe After Effects CS6, Adobe Flash Professional CS6 itd. Przynależność do Creative Cloud umożliwia pobieranie i instalowanie wszystkich 14 aplikacji Adobe Creative Suite.

Ceny

Produkty pakietu Adobe Creative Suite 6 oraz chmura Adobe Creative Cloud będą dostępne w ciągu 30 dni i można je już zamawiać. Subskrypcja Adobe Creative Cloud będzie dostępna w 36 krajach i w wielu językach. Cena miesięcznego abonamentu Creative Cloud dla użytkownika indywidualnego to € 47.99 przy rocznym okresie subskrypcji lub € 71.99 przy subskrypcji miesięcznej. Więcej informacji →

Adobe nadal oferuje w sprzedaży 14 produktów punktowych pakietu CS6 oraz edycję Adobe Creative Suite 6 Design & Web Premium (€ 1,899), Adobe Creative Suite 6 Design Standard (€ 1,299), Adobe Creative Suite 6 Production Premium (€ 1,899) oraz Adobe Creative Suite 6 Master Collection (€ 2,799). Określono także ceny aktualizacji oprogramowania do nowych wersji dla uprawnionych użytkowników. Klienci mogą nabyć pakiet Creative Suite 6 na stronie Adobe.com lub za pośrednictwem wybranych punktów sprzedaży detalicznej, dystrybutorów i sklepów internetowych. Więcej informacji o cenach produktów →

Polska premiera CS6 na żywo

Już jutro, 24/04/2012, będziecie mogli obejrzeć polską premierę CS6 i Creative Cloud na żywo o godzinie 17:00 pod tym adresem.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Wojciech Łazarski

  Poswirowane te ceny:
  „Nowość: usługa Adobe Creative Cloudz programem Photoshop CS6 Extended
  Usługa Creative Cloud
  udostępnia nowe wersje CS6 programu ….. Już od €61,49 /miesięcznie. „27.99, 47.99, 71.99, 61.49 juz wole polityke Apple…jedna cena, przejrzysty program

 • koralfx

  A ja w październiku kupiłem Master Collection  CS5.5 za 14000zł brutto, ehh…
  Dla takich jak ja proponują przez rok 37,49€ brutto (o ile pamiętam bo w tej chwili nie działa już ta http://www.adobe.com/go/ccm_specialoffer_pl ).

 • Pingback: Przypomnienie: premiera Adobe CS6 już dzisiaj | Makowe ABC()

 • Ogladalem prezentacje Adobiego, skad oni wzieli ta pania? Tak slabego managera marketingu nie widzialem, a moze tylko nie nadaje sie do prezentacji!?

 • PrzystojnyRoman

  Za opublikowanie tego „filmu” powinni zwolnić cały polski oddział w trybie natychmiastowym. Kto tam w ogóle pracuje? Całkowita kompromitacja.

 • A możesz coś więcej napisać? Jeszcze nie widziałem.

 • Więcej szczegółów?

 • PrzystojnyRoman

  http://www.adobe.com/pl/special/ccevent/index.html Taka amatorszczyzna nie przystoi firmie sprzedającej oprogramowanie kreatywne. A zapał i entuzjazm prowadzących powala.

 • koralfx

  Podstawowym problemem tego „pokazu” była jego sztuczność. Myślę, że te same osoby zupełnie inaczej by wypadły gdyby poszły na żywioł a nie klepali przygotowane teksty (Pan z głowy a Pani z ekranu pewnie jakiejś prezentacji, która najwyraźniej się zacinała).

  Gorzej, że nic nowego się nie dowiedziałem ponad to co już pisali wszyscy, no może poza tym, że LR4 będzie w chmurze (którego zresztą też już mam) bo ta informacja chyba jakoś mi umknęła.

 • Taka prezentacja produktu mnie od niego odstrasza!

 • Taka prezentacja produktu mnie od niego odstrasza!