Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Wakacyjny iMagazine już jest!

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Opóźniony, ale w końcu jest! Lipcowo-sierpniowy numer iMaga jest chyba najlepszym ze wszystkich dotychczasowych. Pomijam oczywiście moje wpisy w tej ocenie — całość jest po prostu odjechana, a Hołek z okładka opowiada ciekawą historię.

Wstępniak

Wakacje. Sezon ogórkowy. Plaża. Wszystkie te sformułowania odnoszą się nie tylko do pory roku, ale także do sytuacji, która w tym czasie zwykle panuje na rynku. Obserwując tegoroczne wydarzenia, z pewną satysfakcją stwierdzam, że tym razem do plaży rynkowi jest daleko.

W naszym światku nad wyraz dużo się teraz dzieje. Jesteśmy dosłownie po premierze Liona, najnowszego systemu operacyjnego Apple. Pojawiły się też nowe Macbooki Air i Maki mini. Dochodzą do tego plotki o nowym sprzęcie i bety pozostałych usług. Pozostałe firmy też nie próżnują. Pojawia się bardzo dużo ciekawych produktów. Starzy, wielcy gracze wchodzą na rynek z przytupem – mówię tutaj np. o Logitechu – jednym słowem dzieje się i wcale nie wieje wakacyjną nudą.

W letnim wydaniu prezentujemy Wam większość nowości, które pojawiają się na rynku właśnie teraz. Piszemy o Lionie, iCloud, iOS 5, a także o najnowszych produktach Logitecha dedykowanych iPodom/iPhone’om/iPadom. Prezentujemy Wam dosyć szczegółowo najnowszą odsłonę Final Cut Pro x.

Mamy nadzieję, że leniwe wakacyjne chwile zostaną pobudzone do życia lekturą naszego Magazynu.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.