Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iMagazine 2/2012 — iBooks Author i ACTA

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Kolejny miesiąc i kolejny numer iMaga! Maile z linkiem do pobrania powinny już docierać na Wasze skrzynki mailowe, a ja tymczasem bez żadnych problemów pobrałem go w Newstandzie — nadal walczymy z Apple, abyście wszyscy mieli sprawnie działający kiosk, ale wygląda na to, że oni nie za bardzo wiedzą gdzie leży problem … W każdym razie, w tym numerze zapraszam do wielu wspaniałych artykułów, w tym moje znacznie skromniejsze przemyślenia nt. nowego AirPort Utility oraz recenzji Nokii Lumii 800.

Wstępniak

Oj dzieje się ostatnio, dzieje. Tak wiele, że nie wiem, na co zwrócić Waszą uwagę w pierwszej kolejności. Na pewno zauważyliście, że iMagazine brał udział w proteście przeciw ACTA. Dlaczego? Czy warto? O co w tym wszystkim chodzi? Nie chcemy bawić się w politykę, ale chcemy poruszyć ten ważny temat, dlatego przeczytacie o nim trochę więcej na naszych łamach w lutym.

Dzieje się też oczywiście w innych miejscach na świecie. Krystian Kozerawski na przykład sprawdzał, co słychać w San Francisco i dlaczego wystawa Macworld Expo zmieniła nazwę na iWorld.

Wiele wydarzeń czeka na nas w świecie gadżetów. Nokia wreszcie zaprezentowała swój pierwszy telefon z Windows Phone 7. Dokładnie sprawdza go dla Was Wojtek Pietrusiewicz. Poza tym, mamy dużo innych ciekawych produktów, na temat których chcieliśmy się z Wami podzielić naszą opinią.

Koniecznie musicie też zobaczyć najnowsze narzędzie zaprezentowane przez Apple, służące do tworzenia interaktywnych książek – iBooks Author opisuje Przemek Marczyński.

Zapraszam do lektury.

iMaga możecie pobrać przez Newstand na iPadzie lub poprzez iMagazine.pl.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.