Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Dobre rozwiązanie

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Recenzja Samsung Galaxy Nexus w Chip.pl:

Znakiem szczególnym Galaxy Nexus-a są popularne przyciski „powrót“, „strona główna“ oraz nowy przycisk „ostatnio używane“, które są teraz całkowicie wirtualne. Jest to dobrym rozwiązaniem, zarówno od strony funkcjonalności jak i całego designu.

To rozwiązanie jest tak dobre, że w recenzjach zagranicznych wszyscy niechcący wciskają te przyciski zamiast np. klawisz spacji na wirtualnej klawiaturze. Nie ma to jak przetestować własny design.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Mariusz Włodarczyk

    Miałem ten sam problem jak bawiłem się Nexusem. Odpaliłem jakąś grę w której chodziło się typowymi „dotykowymi padami” (takie koła jak np. w MiniGore, Fortis czy iDracula). Między ekranem dotykowym, a powierzchnią na której są te dodatkowe przyciski androidowe nie ma żadnej wyczuwalnej granicy, to jest jedna szyba. No i w ogniu walki wychylając za bardzo w prawo prawy „pad” kilka razy wylądowałem na tym przycisku i włączałem pauzę. Można było oszaleć.

    Kto to wymyśla? Jakoś w applowych produktach nie ma tak podstawowych wpadek. Przynajmniej jeżeli chodzi o design, funkcjonalność (ok, dostęp do wejść USB w iMaku pomijam, hehehe).