Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Samsung Galaxy SII uchwycony Samsungiem NX10

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Bez obaw — moja osobista przesiadka na „wszystko-Samsung” obecnie mi nie nie grozi. Tylko Leica M9 może zastąpić mi Nikona D700 … a budżet nie przewiduje nowego aparatu jako backup. Ale jako alternatywa dla Fuji X100 w przyszłości? Zapowiada się ciekawie … Pełna recenzja NX10 i stałoogniskowych obiektywów wkrótce …

@SamsungPolska dostarczył do testów aparat NX10 z serii tak zwanych EVIL, czyli pseudo-kompaktów z dużymi matrycami. Jest przede wszystkim większa od tych stosowanych w Micro 4/31, a sam aparat sporo tańszy od propozycji Fuji, chociaż bez jego zabójczego designu. Mam nadzieję na spędzenie z nim znacznie więcej czasu w tym tygodniu — pogoda w weekend niestety nie rozpieszczała.

Zmierzałem jednak do tego, że dzisiaj odebrałem2 Samsunga Galaxy SII! Telefon jest gigantycznie mały. Ogromny ekran, ale za to jak leży w ręce! Ergonomia jest kilkukrotnie wyższa niż w HTC HD7 i po zaledwie godzinie zabawy stwierdzam, że jest zdecydowanie ciekawszą propozycją niż HTC Desire, którego miałem przyjemność testować niedawno.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania to zostawiajcie komentarze …

Disclosure: Samsunga Galaxy SII otrzymałem do testów od Polkomtel S.A (lepiej znany jako Plus). Hardware’owo telefon reprezentuje model produkcyjny — dokładnie takiego możecie się spodziewać przy zakupie.

  1. Ma rozmiar APS-C i 1.5x crop.
  2. Z zaskoczenia …

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.