Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Moje bilety na Euro 2012 pod znakiem zapytania

· Wojtek Pietrusiewicz · 11 komentarzy

Listy z danymi do przelewu za bilety na Euro 2012 nie dochodziły. Moje dane w końcu dotarły w zeszłym tygodniu i ze względu na zamieszanie wokół wszystkiego, codziennie przypominałem sobie o przelewie dopiero jak szedłem spać. Poza tym to przecież tylko przelew. What could go wrong?

Z doświadczenia wiem, że rano puszczony przelew dociera najpóźniej po południu. Przynajmniej tak jest w moim banku. Dzisiaj natomiast, jak chciałem rano zapłacić za bilety, okazało się, że trzeba to zrobić jako międzynarodowy. Świetnie! Zrobiłem, dostałem informację, że jeszcze dzisiaj wyjdzie … What could go wrong?

Dopiero później doczytałem na stronach UEFA, że nie liczy się data nadania, tylko data zaksięgowania na koncie UEFA. Zaje-fucken-biście. Dzisiaj wyjdzie, prawdopodobnie o 13:00, jako przelew międzynarodowy do polskiego banku, a kiedy dotrze? Może wiecie więcej ode mnie i mojego banku?

Fuck. Czuję, że będzie mega fuckup.

Sent from my iPhone

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Konrad Płaziński

  Na jakie mecze Cie wylosowali? Mi się niestety nie udało :(

 • Ja dostałem dane dopiero w zeszły piątek i od razu puściłem przelew!  :)
  ale jeżeli wyszedł dziś to jutro powinien być na sesji wchodzącej o 14.50. powinien.

 • Dostałem potwierdzenie, że przelew wyszedł z banku lekko po 13:00.

 • stef

  czemu niby międzynarodowy?

 • A to pytanie do mojego banku. Też nie wiedzą dlaczego tak system działa.

 • Też miałeś więcej do zapłaty niż wynikało ze strony internetowej? Ja na stronie mam 4 bilety po 150 Euro każdy, a w liście przyszło, żebym przelał 610 Euro. Skąd to dodatkowe 10 jurków?

  btw. znów przesunęli termin (http://www.tvn24.pl/-1,1704291,0,1,nie-zaplaciles-za-bilet-uefa-daje-kolejna-szanse,wiadomosc.html )

 • Czyli co?! Jestem bezpieczny?!?

  Tak też miałem ekstra €10 do zapłaty. HGW za co.

 • stef

  „opłata administracyjna”, płacący w złotych mieli 40zł, płacący w euro 10€. swoją drogą ciekawe kiedy łaskawie raczą przysłać potwierdzenie zaksięgowanie (mail o wylosowaniu nie dotarł do dziś) :)

 • @6224ff3a39a4c9efa12e73cc9a194cb5:disqus : tez nie dostalem maila o wylosowaniu :) a wiadomoscia o zaksiegowaniu bedzie przesylka kurierska z biletami :)@Moridin:disqus : no chyba jestes bezpieczny :) Ale nie wiem w sumie nic poza tym co jest na tvn24/gazeta.pl

 • Dosłownie przed minutą!!! Hurrah!!!