Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Reeder dla Mac

· Wojtek Pietrusiewicz · 21 komentarzy

Normalnie nie pisałbym na głównej o zwykłej aplikacji na OS X, ale Reeder dla iOS jest tak niesamowicie popularny, że wersja na Mac na pewno zdobędzie uznanie. Obecnie do pobrania jest wersja 1.0 draft 1 ze strony developera. Najważniejsza jest oczywiście pełna integracja z Google Readerem — wstępnie wygląda na to, że wszystko działa jak powinno. Opcje zawierają również wszelkie istotne serwisy do współdzielenia się newsami, w tym dla mnie najważniejsze: Twitter, Instapaper, Email oraz ma też opcję otworzenia linka w przeglądarce. Bardzo miłym dodatkiem jest możliwość ustawienia w preferencjach, które z powyższych (oraz wielu innych) mają być aktywne i widoczne.

Reedera obecnie zainstalowałem tylko na MacBooku Air i zdam relację z wrażeń po kilku dniach. Już na wstępie powiem, żę bardzo odpowiada mi delikatny i czysty interfejs użytkownika — zapowiada się świetnie.

Pobierajcie i piszcie swoje spostrzeżenia!

P.S. Ma wbudowaną przeglądarkę po kliknięciu w tytuł newsa! Woohoo! Trochę mała na ekranie 1440×900 powiem szczerze, bo strona nie mieści się do końca, ale na 27″ będzie jak znalazł!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.