Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Moje Jabłuszko 7-8/2010

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Wczoraj na skrzynki pocztowe trafiło najnowsze Moje Jabłuszko — wydanie wakacyjne. Następny numer będzie dopiero po wszelkich urlopach, wypoczynkach i odpoczynkach.

Tymczasem trwają prace nad niespodzianką i mam nadzieję, że już po wakacjach będzie w stanie ją skosztować!

Zapraszam oczywiście do lektury — jest recenzja iPhone 4 Norbiego, kolejny mój tekst ws. FCP, porównanie czytników RSS na iPada i wiele wiele innych ciekawostek.

Oddaję głos Dominikowi:

Uff jak gorąco. Wakacje pełną gębą. Słońce, woda, góry, odpoczynek. Chce się żyć. No chyba, że jest się w tym czasie w mieście i pracuje…nie pozostaje wtedy nic innego, jak w chwili wolnej poczytać nasz magazyn.

W tym miesiącu chcieliśmy Wam opowiedzieć o programach, bez których nie możemy się obejść. Jedne są oczywiste, inne mniej. Na co dzień zdecydowanie ułatwiają nam życie.

Poza tym poczytacie o wakacyjnych akcesoriach – głośnikach, które można zabrać wszędzie ze sobą, o słuchawkach dla amatorów motocykli, o słuchawce do iPhone’a, akcesoriach iPadowych, które mogą być przydatne w podróży.

Naszym i Waszym wakacyjnym gościem jest Urszula Dudziak – pierwsza dama polskiego jazzu.

W wakacyjnym numerze będziecie mogli wygrać w konkursach wakacyjne nagrody. Absolutnym hitem jest wysokiej klasy słuchawka bluetooth Voyager Pro firmy Plantronics. Dodatkowo do wygrania są dwa uchwyty samochodowe, które przystosowane są też do najnowszego dziecka Apple – iPhone 4!

Na koniec „teaser” – mamy nadzieję, że wszystko się dobrze ułoży i już we wrześniu zrobimy Wam niespodziankę. Bądźcie cierpliwi i obserwujcie naszą stronę www.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.