Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Moje Jabłuszko 6/2010

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Jeszcze dzisiaj powinniście znaleźć w skrzynkach najnowszy numer Mojego Jabłuszka. Tematem przewodnim jest Produktywność na Macu. Tradycyjnie zapraszam do moich artykułów. Oddaję głos Dominikowi:

Czy jesteście dobrze zorganizowani? Czy czas nie ucieka Wam przez palce? Jak sobie radzić z faktem, że dzień ma tylko 24 godziny? Jest na to wiele sposobów. Jednym z nich jest wdrożenie zasady GTD, czyli Getting Things Done, którą opracował David Allen. W numerze czerwcowym Mojego Jabłuszka, chcielibyśmy zastanowić się nad produktywnością. W tym celu spotkaliśmy się z polskim guru tej techniki – Michałem Śliwińskim. Opowiada on o GTD, produktywności i wszystkim tym „z czym to się je”.

W nawiązaniu do rozmowy z Michałem przedstawiamy Wam szereg programów, które ułatwią Wam życie i je uporządkują. Przedstawiamy programy na Maki, na iPhone’y, iPady oraz te najbardziej uniwersalne – webowe.

Wielbiciele słuchania muzyki też będą zadowoleni – testujemy dla Was słuchawki bezprzewodowe oraz kilka głośników, w tym stylowe i już prawie kultowe Parroty, które zaprojektował sam Philippe Starck.

Czerwiec wreszcie, to WorldWide Developers Conference w San Francisco. Co roku Apple przedstawia na niej swoje nowości. Przeczytacie u nas o nich wszystkich.

Myślicie, że po gorączce konkursowej z zeszłego wydania w tym numerze nic nie będzie? Nic z tych rzeczy. Do wygrania w tym miesiącu macie między innymi bardzo przydatną i funkcjonalną przejściówkę z MiniDisplay Port na HDMI/DVI/Display Port, którą ufundowała firma CSOP. To jest tylko jedna z nagród.

Zapraszamy Was też koniecznie na kolejną imprezę Digital LifeStyle, organizowaną w Warszawie przez firmę iSource, w kinie Multikino. Będziemy mieli jak poprzednim razem swoje stoisko, na którym będziecie mogli spotkać się z nami, zobaczyć książki, którym patronujemy oraz wygrać atrakcyjne nagrody w konkursie, który zorganizujemy w prze- rwie prezentacji. Będziecie też mogli zobaczyć Moje Jabłuszko na iPadach. Magazyn Moje Jabłuszko objął patronatem imprezę Digital LifeStyle 2010.

Miłego czytania!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.