Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Moje Jabłuszko 4-5/2010

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Przedstawiamy Wam najnowszy, podwójny numer magazynu Moje Jabłuszko.

Kwiecień i maj to bardzo aktywne miesiące. Wydarzyło się w nich kilka ważnych rzeczy – po pierwsze, początek sprzedaży tabletu Apple, czyli iPada. Po drugie, Adobe zaprezentowało swój najnowszy pakiet Creative Suite 5. Kwiecień to też prawdziwy początek wiosny. A gdy nastaje wiosna – wszyscy robią porządki. My też mamy dla Was parę propozycji.

W numerze koncentrujemy się na tych trzech sprawach. Przeczytacie o sposobach na wyczyszczenie swoich Maków – zarówno programowo, jak i „sprzętowo”. Podzielimy się z Wami naszymi przemyśleniami i spostrzeżeniami z użytkowania iPadów. Abyście na żywo mogli się przekonać czym jest iPad, wspólnie z firmą Macoscope zorganizowaliśmy nieoficjalną prezentacje tego produktu w Warszawie – każdy mógł go wziąć do ręki i sam się przekonać, co to tak na prawdę jest. Przedstawiamy Wam krótką fotorelację z imprezy – na naszej stronie dostępny będzie też film. Wreszcie, w numerze będziecie mogli zapoznać się, mam nadzieję dogłębnie, z nowościami jakie oferuje CS5.

W najnowszym numerze, naszym gościem będzie Henryk Sawka, znany wszystkim rysownik, satyryk, ilustrator życia. Jeden z pierwszych polskich posiadaczy iPada, którego póki co używa bardziej do czytania niż rysowania.

Tradycyjnie chcielibyśmy zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursach. Do wygrania są licencje na opisywany w zeszłym numerze BannerZest2 oraz przepiękna gra Machinarium, dodatkowo mamy dla Was licencję na program SyncMate oraz breloczki-kable do synchronizacji iPodów i iPhonów.

Kwiecień miał przejść do historii jako miesiąc premiery iPada oraz pakietu Adobe Creative Suit 5. Jednak większości Polaków, będzie kojarzył się z katastrofą lotniczą, która wydarzyła się pod Smoleńskiem…

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.