Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Plotka: Zakończona produkcja iPhone 3G

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

BGR donosi, że Apple wstrzymało dostawy iPhone’a 3G 8GB — modelu drugiej generacji. Nie można ich również zamówić w oddziałach AT&T w USA.

Zastanawiają się również czy obecny model (3GS) spadnie do nowej niższej ceny obok spodziewanego od jakiegoś czasu (mniej więcej roku ;-D) modelu 4. generacji (4G/HD), czy całkowicie zniknie z rynku. Osobiście wierzę, że OS 4 funkcjonuje w pełni na modelu 3GS nie bez powodu i że wkrótce pojawią się w niższych cenach.

Model 4G podejrzewa się o m.in. o przednią kamerę, czterokrotnie wyższą rozdzielczość (960x640px), nowy design i kilka innych mniej lub bardziej istotnych rzeczy. Mnie przede wszystkim cieszy nowy wygląd, który dosyć mocno odcina się od poprzedników …

Tylko czy będzie ta ceramiczna tylna ścianka czy będziemy mieli kanapkę posmarowaną masłem po obu stronach1?

Źródło: Boy Genius Report

  1. Jak wiadomo, kanapka zawsze spada masłem do dołu, a iPhone szybką.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Hubert

    Co do designu, to Apple raczej przyzwyczaja to spójności między swoimi produktami. posiadam iMaka iPoda i iPada i wszystkie te urządzenia wyglądaja jak jedna rodzina. Podobny wygląd, te same materiały, przyciski itp. wiec nie sadze zeby iPhone powstał w tak odmiennym designie, tym bardziej ze powstawał prawie równolegle z iPhonem. Mowi sie ze o iPadzie inni pracownicy nie wiedzili, ale Jobs by zapewne dopilnował zeby to ze sobą grało.

  • A w PL i tak dopiero pojawi się na jesień zapewne jak w zeszłym roku … Niezależnie jak będzie wyglądał, jeśli będzie szybszy CPU i wyższa rozdzielczość to biorę dla siebie. Białego. Znowu.

  • Marucins

    Sam też cmyknę nowy model. Czy biały jak dotychczas czy tez czarny tego jeszcze nie wiem. Zobaczę jak to wygląda z bliska (sytuacja jak pojawiły się pierwsze 3g wszyscy chcieli czarny do czasu aż nie zobaczyli i nie dotknęli białego)

  • Pingback: Brak możliwości zakupu iPhone 3G w Apple Store | Makowe ABC()