Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

macally Metro

· 4d3k · 8 komentarzy

Muszę przyznać, że nie dbam o telefony. Traktuje je jako narzędzie i nie wyobrażam sobie wyciągania telefonu z woreczka, sakiewki czy innego pokrowca — mam po prostu go chwycić i odebrać lub nawiązać połączenie. Z drugiej strony denerwuje mnie sytuacja, kiedy wyjmuje iPhone z kieszeni i widzę kolejne rysy spowodowane np. kluczami … Oglądałem wiele produktów zabezpieczających iP, ale zazwyczaj były to toporne rozwiązania, zmieniające telefon w kawał klocka. Ostatecznie natknąłem się na pomysł firmy macally, a konkretnie „ochraniacz” zwany Metro.

W pudełku, oprócz wspomnianej osłony, znajdziemy: folię na wyświetlacz, tasiemkę na rękę oraz reklamę innych produktów producenta.

Na uwagę zasługuje także sam materiał, a raczej jego struktura — dzięki prążkom telefon nam się nie wyśliźnie.

Efekt finalny, czyli telefon w nowym ubranku:

Wersja dla miłośników smyczy. :-D

Jeśli wspomniana tasiemka jest dla Was istotnym elementem, to radzę zwrócić uwagę na to czy jest ona w komplecie. Metro występuje w dwóch wersjach i to w tej samej cenie. Pudełka zawierające pasek mają naklejkę:

Nie przetestowałem folii na wyświetlacz, bo nie lubię tego typu rozwiązań. W przeszłości skusiłem się i nie byłem zadowolony z efektu. Miałem wrażenie gorszej reakcji na dotyk. Dodatkowo po pewnym czasie folia zaczęła się odklejać, a pod nią zbierał się brud… Może obecnie technologia się zmieniła i ktoś poleci to rozwiązanie.

Metro macallego spełnia moje wszystkie wymagania i jeśli ktoś szuka pokrowca do swojego iPhone’a, to jest to produkt, który mogę polecić.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.