Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

EasyJet będzie miał aplikację w dniu premiery Apple Watch

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

EasyJet:

EasyJet, wiodąca europejska linia lotnicza, przygotowuje aplikację na Apple Watch, która będzie dostępna już od 24 kwietnia, czyli od dnia wyczekiwanej premiery produktu.

Obok standardowej funkcji mierzenia czasu, inteligentny zegarek Apple Watch będzie oferował swoim użytkownikom szereg funkcjonalności związanych z zainstalowanymi na nim aplikacjami. Najbardziej ekscytującym aspektem technologii ubieralnych jest fakt, że użytkownicy mogą na bieżąco otrzymywać informacje w jeszcze prostszy i bardziej przystępny sposób niż dotychczas. Pasażerowie podróżujący liniami easyJet nie będą wyjątkiem. Nowa aplikacja dostarczy im informacji na temat lotów w czasie rzeczywistym oraz ułatwi korzystanie z najbardziej popularnych i pożądanych usług linii – umożliwi m.in. jeszcze wygodniejsze korzystanie z kart pokładowych, które będą zapisane w indywidualnym dla każdego pasażera Passbook’u. W momencie premiery aplikacja będzie dostępna w pięciu wersjach językowych.

Interfejsy Glances – nowa funkcja Apple Watch, przypomni pasażerom o kluczowych elementach podróży. Otrzymają oni bezpośrednio na inteligentny zegarek powiadomienia dotyczące przygotowania do podróży, informacje na temat odprawy, bieżących kursów lokalnych walut, informacje pogodowe z miejsca przylotu i status lotu w czasie rzeczywistym. Ostatnia z wymienionych funkcji jest już dostępna w popularnym narzędziu Flight Tracker na stronie easyJet. Pasażerowie korzystający z aplikacji Apple Watch będą informowani również o czasie pozostałym do wylotu.

Nowa aplikacja easyJet pozwoli także użytkownikom na bieżąco publikować informacje na Twitterze i Facebooku na różnych etapach podróży, bezpośrednio z ekranu zegara. Oprócz standardowych postów, użytkownicy będą mogli również udostępniać odliczanie do wylotu oraz pogodę, jaka panuje w miejscu przylotu.

Tak sobie myślę, że przyszłość może jednak być ciekawa dla wybrańców, którzy w zegarku odnajdą coś ciekawego dla siebie.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.