Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Minimalny iPod nano 1G →

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Denis Marciniak:

Od jakiegoś czasu przeszukiwałem portale aukcyjne, aż w końcu znalazłem coś co mnie zadowoliło. Po mniej więcej tygodniu paczka była u mnie. Prezentuję wam: iPod nano White (1G).

Poprawić w nim ekran poprzez zbliżenie do szyby i podmienić na Retinę, a będzie wyglądał jak współczesny produkt. Więcej ślicznych zdjęć u źródła…

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • dusjakub

  Eh, traktuje iPoda jak cos wiecej niż odtwarzacz muzyki. Kompletnie inne uczucie niż słuchanie z telefonu. Wiem, ze kiedy mam słuchawki na uszach jestem tylko ja i muzyka. Szkoda, ze Apple zabiło iPoda. Być moze przyjął by sie iPoda z wifi i z iOS po to aby zainstalować choćby spotify. To byłoby cos pięknego. Dałbym za to każda cenę, pod warunkiem, ze miał by clickwheela.

 • dusjakub
  > Być moze przyjął by sie iPoda z wifi i z iOS po to aby zainstalować choćby spotify.
  Czyli iPod touch? ;)

 • dusjakub

  Zaznaczyłem, ze musowo musiałby mieć wyglada iPoda klasycznego z cleckwheelem :)

 • lukaszberlinski

  Moja pierwsza iZabawka. Do dzisiaj żałuję, że go sprzedałem bo był wg mnie najładniejszym odtwarzaczem od Apple. Szkoda tylko, że ma za mało pamięci jak na dzisiejsze czasy.

  PS co do samego bloga, do którego podlinkowałeś. Ok, inspirowanie się czymś, co ktoś zrobił jest w porządku, ale zjechanie layoutu bloga w tak perfidny sposób? Nie, nie, nie. Nawet logo śmierdzi na kilometr. Po prostu nie rozumiem takiego kopiowania u autorów stron, blogów i ogólnie grafiki.

  http://www.minimallyminimal.com/

 • lukaszberlinski polska „blogosfera” bez pardonu