Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iPod nano 5G – wyjmujemy z pudełka

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Przy okazji świątecznych porządków znalazłem pudełko od mojego iPoda nano 5G – postanowiłem ponownie podjąć temat zdjęć podczas wyjmowania z pudełka skoro na dłuższe pisanie po prostu brak czasu.

iPod nano 5G 16GB

Pudełko, podobnie jak w innych produktach Apple, jest minimalistyczne i atrakcyjne.

iPod nano 5G 16GB

Po podniesieniu odtwarzacza znajdziemy komplet trzech papierków: naklejki, instrukcję oraz pisemko oznaczone Important. Nie widziałem w nim nic ważnego …

iPod nano 5G 16GB

Pod wyżej wymienionymi śmieciami znajdują się akcesoria – słuchawki, wkładka do uniwersalnego docka (kupowany osobno) oraz kabel USB <-> Dock connector.

Jak już wspominałem przy okazji mojej oceny iPoda nano – słuchawki są bez pilota co jest karygodne. Ktoś powinień poinformować o tym Steve’a, bo biedaczek pewnie nawet nie wie, że ktoś w Apple handluje na lewo modelem z pilotem. Przy tej cenie urządzenia nie widzę żadnego usprawiedliwienia!

iPod nano 5G 16GB

Kabel wygląda na dokładnie taki sam model jaki dostarczany jest z iPhone oraz innymi iPodami. Wkładka nie jest potrzebna jeśli macie docka – iPod jest na tyle lekki, że na samym złączu trzyma się bez problemu. No chyba, że chcecie troszkę dodatkowej estetyki …

Pozostałe Wyjmowanie z pudełka:

Recenzja:

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.