Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Jedi Fight Club – możliwość wspierania Makowe ABC Forum dla Was

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Witajcie po sześciu miesiącach funkcjonowania Makowe ABC Forum! Bardzo mnie cieszy taka fajna grupa osób, która regularnie odwiedza i komentuje przeróżne temat. Najbardziej podoba mi się jednak fakt, że atmosfera jest bardzo miła, nikt nie skacze sobie do gardła i wielu z Was stara się innym pomóc z ich problemami.

Jak wiecie, utrzymanie forum kosztuje i to nie mało. Wielu z Was wsparło tę inicjatywę na początku i macie teraz status Conspirator – współzałożyciela. Dziękuję Wam wszystkim ponownie. Jednak wiele osób nie załapało się z wpłatami i od paru miesięcy prosicie o jakiś sposób na zrobienie tego – wczoraj uruchomiłem taką możliwość.

Od siebie jednak będę wrzucał niespodzianki od czasu do czasu – jedna już nawet tam czeka.

Na obecną chwilę w sklepie Makowe ABC Forum dodałem trzy produkty – możliwość subskrypcji na 30, 90 lub 365 dni poprzez PayPala. Subskrypcja sama się odnawia – niestety nie mam na to wpływu, ale możecie to wyłączyć w PayPalu po jej wykupieniu. Abyście jednak coś otrzymali w zamian za wspieranie Forum, stworzyłem ukryte subforum nazwane Jedi Fight Club. Jest przeznaczone tylko dla Conspirators (którym dałem z automatu dostęp do niego) i nowych wspierających. Co tam będzie? Co tylko chcecie – pozostawiam je do Waszej dyspozycji. Od siebie jednak będę wrzucał niespodzianki od czasu do czasu – jedna już nawet tam czeka. Oczywiście proszę o zachowanie ich dla siebie i nie rozprzestrzenianie ich w internetach.

Wspierającym może zostać każdy – współzałożyciel również. Drugim bonusem będzie grafika przy Waszym avatarze, podobna do tych, które mają współzałożyciele i którą widać na górze tego wpisu.


Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły na powyższe – zarówno na sklep jak i subskrypcje, wsparcie, itp, to nie krępujcie się. Jestem otwarty na dyskusję i mam nadzieję, że razem stworzymy coś naprawdę fajnego. Zdradzę tylko, że obecnie pracuję nad czymś ciekawym dla Was – więcej wkrótce.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • anommal

  Dzięki za przywrócenie komentarzy. Ich integracja z forum ma sens, a z RSS wchodziłem na stronę właśnie dla lektury komentów. Mimo tego co pisałeś wcześniej, tutaj i tak można było przeczytać jedne z najciekawszych i najbardziej cywilizowanych dyskusji.

 • dRoplet

  coś nie halo, nie da się wykupić rocznej subskrypcji… w PayPalu wywala jakiś błąd o źle zdefiniowanym pierwszym okresie, widać Twój adres email i cofa do Step 2… czy to tylko mój problem?

 • coś nie halo, nie da się wykupić rocznej subskrypcji… w PayPalu wywala jakiś błąd o źle zdefiniowanym pierwszym okresie, widać Twój adres email i cofa do Step 2… czy to tylko mój problem?

   
  Też to mam ale tylko na rocznej – nie wiem dlaczego tak jest.

 • A teraz już nie ma możliwości na rok.

 • A teraz już nie ma możliwości na rok.

   
  Już są.
   

  Inne niż roczne nie wchodzą w grę… cenowo….

   
  Nie krępuj się z propozycjami jakby co.

  Informacyjnie

   

  Jeśli kupicie na przykład miesięczne członkostwo to zawsze możecie zrobić upgrade do wyższego – wtedy będzie pobrana tylko różnica, a nie cała kwota.

 • Mam pytanko czy jest możliwość posiadania dwóch statusów ???I Conspirator i Jedi Master ??

 • Mam pytanko czy jest możliwość posiadania dwóch statusów ???I Conspirator i Jedi Master ??

   
  Niestety nie. :-/ Długo kombinowałem, ale nie da się.

 • Luzik – może kiedyś :) 

 • dRoplet

  Inne niż roczne nie wchodzą w grę… cenowo….