Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Apple wspiera tylko Windows 8 w Boot Camp na Mac Pro late 2013 →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Nie jest wspierana żadna starsza wersja Windowsa. Normalnie powiedziałbym, że to dobrze, ale w przypadku tych co muszą z niego korzystać, z takich czy innych względów, może się to okazać problemem.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Marcin Dmochowski

    Nie polecam bootcamp. Przy próbie usunięcia partycji z windowsem, bootcamp się poddał. Zostałem z 30gb partycją której potem nawet disk utility nie potrafił połączyć z główną partycją systemową, ani nawet zrobić tam oddzielnej partycji. Pomógł dopiero format i odzyskanie z backupu ale teraz z kolei mam jakiegoś dziwnego użytkownika o nazwie [update needed] przy logowaniu, którego nawet Genius nie potrafił usunąć. Podobno to file vault tak potrafi mieszać…

  • Czemu problemem?

  • rybak17

    Musisz mieć jakieś problemy dyskiem albo coś źle zrobiłeś.

  • Marcin Dmochowski

    Dysk jest ok – ostatnio przy wymianie baterii wszystkie testy zrobili. A w Boot Camp wiele się zepsuć nie da – odpalasz asystenta i robi sam. Niestety, zepsuł coś przy usuwaniu partycji a do tego file vault dołożył swoich problemów. Bywa. Jedyny minus tej całej sytuacji to, że Genius Bar przy problemach softwareowych wiele nie jest w stanie pomóc.