Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Tomek Pluszczyk zaprosił mnie dzisiaj na warsztaty

· Wojtek Pietrusiewicz · 1 Comment

Parę dni temu dostałem całkiem spontaniczne zaproszenie na warsztaty z obróbki w Photoshopie. Tematyka „beauty”. Po pierwsze, to słowo w naszym języku brzmi w moich uszach brzydko. Po drugie, Tomek niesamowicie mnie wciągnął w swoją prezentację i to w temat, który mnie generalnie nie interesuje…

Zainspirował mnie tym jak pracuje, bo z jednej strony korzysta z Photoshopa w bardzo zbliżony sposób i podobnymi narzędziami, ale z drugiej kilka czynności robi w zupełnie inny sposób. To właśnie jego podejście do pewnych zadań mnie tak zaciekawiło – zawsze fajnie poznać inne sposoby dotarcia do tego samego celu. Nie ukrywam, że zazdroszczę jego pewnej ręki i zmysłu artystycznego, co było szczególnie widoczne przy pracy na brwiach modelki na zdjęciu, nad którym się wyżywał.

Niestety dla nas, ale stety dla Tomka, wyjeżdża na stałe z Polski na Daleki Wschód. Będzie mieszkał w Bangkoku, bo nie znalazł nic ciekawego w Warszawie… Jak tu go nie uwielbiać?

Trzeba się było w końcu wyprowadzić. Początkowo myślałem o Warszawie, ale z powodu braku ciekawych propozycji w okolicach Śródmieścia stwierdziłem, że nie ma sensu ograniczać się do Polski.

Prosił mnie, żebym nic o nim nie pisał, ale lubię śledzić jego bloga, a pisze rzadko, więc pomyślałem, że jak więcej osób go pozna i będzie odwiedzało jego stronę, to będzie się bardziej starał. Wpadniecie do niego? Są tam fajne dziewczyny…

Zdjęcie: Tomek Pluszczyk

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.