Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Aplikacja iMagazine jest uniwersalna – działa też na iPhone’ach

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Jeśli przypadkiem jeszcze nie wiecie to aplikacja do czytania iMagazine [iTunes link] również trafiła na iPhone’a. Być może pamiętacie, że nie chcieliśmy jej wprowadzać ze względu na to, że konieczny byłby drugi skład. Przekonało nas dopiero jedno – możliwość obrócenia telefonu do poziomu, aby tekst stał się bardziej czytelny. Nie jest to oczywiście najwygodniejsza forma – iPad tutaj zdecydowanie wygrywa – ale użyteczność oceniam na b.db z minusikiem. Jestem oczywiście stronniczy, więc musicie ostateczną ocenę musicie wystawić sami…

Changelog

Otóż miło nam poinformować, że Piekło Zamarzło. Tak jest, przez duże P i Z. PZ. Nie, nie chodzi o rapera. Od dnia dzisiejszego aplikacja staje się uniwersalna, dzięki czemu iMagazine będzie również dostępny na iPhone’ach i iPodach touch.

Jak zapewne się domyślacie, iPhone jest nie idealną platformą do czytania magazynów, dlatego polecamy gorąco obrócić telefon do poziomu, aby jedna strona wypełniała ekran na szerokość. Dzięki temu tekst powinien być na tyle duży, aby względnie wygodnie czytać wydania. Działa to oczywiście tylko po otwarciu wybranego numeru – półka z numerami dostępna jest tylko w pionie.

Changelog:

  • biblioteka aplikacji zablokowana do pionu;
  • dodana opcja „otwórz w Safari” we wbudowanej przeglądarce;
  • aplikacja jest uniwersalna i wspiera iPady, iPhone’y i iPody touch.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.