Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Panel szkła w Apple Store przy Fifth Avenue w NYC został uszkodzony →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Mark Gurman:

Several readers are reporting that a snowblower has accidentally knocked into and shattered one of the large glass panels at Apple’s iconic 5th avenue Apple Store.

Te nowe panele zainstalowano pod koniec 2011 roku, po tym jak już sfotografowałem w „starej” odsłonie (na dole wpisu cały dział poświęcony sklepowi Apple). Swoją drogą, słyszałem już żarty, że „teraz Apple dowie się jak dużo płacimy za wymianę stłuczonej szyby”…

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Simarillion

    tylko wy – appliści – potraficie podniecać się tym, że ktoś komuś wybił szybę na drugim końcu świata. zazdroszczę wam – wyznawcom apllizmu tego, że nie macie większych problemów.

  • Ja się tym nie „podniecam” jak to ładnie ująłeś. Mógłbym odpowiedzieć, że tylko wy, „Windowsowcy” potraficie specjalnie szukać blogów i forów Makowych, aby zostawić komentarz, który miałby ich przekonać do Windowsa, ale tego nie zrobię.

  • Simarillion

    a wszyscy producenci na świcie (Intel, Samsung, AMD specjalnie robią wadliwe podzespoły i sprzedają je Apple, żeby iZabweczki się wywalały i to jest czysty sabotaż!
    Ogólnoświatowy spisek przeciwko kryształowo czystemu japku!

  • ????