Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Metalowy zegarek Pebble! →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Norbert Cała:

To podobno nowy model, który jest teraz w metalowej kopercie i na bransolecie lub skórzanym pasku. Wyświetlacz jest pokryty Gorilla Glass więc odporny na zarysowanie i zbicie. Koperta i bransoleta będą dostepne w dwóch kolorach, naturalnie stalowym i matowo czarnym, będzie też wersja na skórzanym pasku.

Pierwszy Pebble nigdy mi się nie podobał. Zegarek musi wyglądać, a ten był zbiorem plastiku i jeszcze większej ilości plastiku. Wyglądał jakby jakiś chiński tablet został połknięty przez aligatora, który został następnie zespolony (tablet, nie aligator) ze wcześniej połkniętą ręką człowieka i wypluty na Kickstartera. Kolory świadczyły tylko o tym jakiej rasy człowiekiem wspomniany aligator był karmiony. Dzisiejszy przeciek za to pokazuje znacznie bardziej dojrzały produkt, którego wreszcie nie będzie wstyd nosić na ręce. Czekałem od rana, aż Norbert wklei stosowną informację, bo wiedziałem, że mi nie wybaczy, gdybym zrobił to pierwszy.

Czekam na czarną kopertę ze stalowym i skórzanym paskiem – jak szaleć to szaleć. Mam nadzieję, że łatwo będzie się je zmieniało.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.