Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Recenzja Pebble autorstwa Nilaya Patela →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Nilay Patel:

It works fine, but there’s no way for it to feel super-premium if the screen looks cheap — the experience here is fundamentally all about the display, after all. I hope Pebble finds a better part the next time around.

Nilay bardzo sensownie zwraca uwagę na wiele problemów tego zegarka, ale równocześnie na jego plusy. Okazuje się też, że jest spora różnica w funkcjonalności zależnie od tego czy używamy iPhone’a czy telefonem z Androidem. Ta recenzja mnie skutecznie wyleczyła z tego typu gadżetów, a patrząc na dodatkowe zużycie baterii przez Bluetooth Smart, pomyślałem również, że bransoletka fitnessowa, która nie jest stale połączona z telefonem, wcale nie jest takim głupim pomysłem.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • tomekczerski

    Hmm, ciekawe, ale zaczekam na wrażenia @yasiek_ – już złożył pre-order.

  • Ja także czekam na swoją przesyłkę. Mam nadzieję że niebawem przyjdzie

  • Zobaczymy jak przyjdzie. Czekam i czekam!

  • Hmmm, ja swoje zamowilem z mysla o liczniku rowerowym ;) Uzywam namietnie MapMyRide i Pebble wydaje sie byc rewelacyjnym rozwiazaniem jako zewnetrzny display (oczywiscie jak go zassupportuja; poki co RunKeeper jest pierwszym ktory oglosil ze bedzie mial wsparcie). Jest brzydki jak kupa ot fakt, wyglada „tanio” – fakt ale chyba ma to cos czego brakuje mojemu zegarkowi z TikTokowi. Zreszta jakby co to chetnych do odkupienia mam juz wielu ;)