Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Marcin Gruszka przedstawia cenniki 5S i 5C w Play i informacje o nocnej premierze →

· Wojtek Pietrusiewicz · 8 komentarzy

Marcin Gruszka:

Pierwsza ważna informacja to taka, że dziś w nocy startujemy tylko w jednym sklepie w Warszawie Plac Konstytucji 6. Sklep otwieramy dokładnie 30 minut po północy. Czeka pełna obsługa salonu więc powinniśmy bardzo szybko i sprawnie obsługiwać zainteresowanych.

Tak można kupić iPhone’a 5S/Sc bez umowy w cenie identycznej jak w oficjalnym sklepie Apple.

Premiera będzie dzisiaj w nocy o 00:30 na Placu Konstytucji 6, a od jutra w całej Polsce. Zakładam, że w międzyczasie będzie uaktualniał swój wpis o nowe ceny.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Kuba Andryszak

  T-Mobile na całą Polskę jest przewidziane jutro tylko 140 sztuk 5S. Co daje nam 1,(5) telefonów na sklep firmowy( T-Mobile ma ich 90), idąc dalej daje nam to w przybliżeniu 0,00000875 iPhone na abonenta.
  W skrócie rzecz ujmując, jutro postaram się dokonać niemożliwego i wziąć w postpaid i to w dobrej cenie iPhone 5S. Trzymajcie kciuki!

 • Richard Klarks

  Jak by obniżyli cenę o te 50zł to jeszcze myślę sporo osób by się skusiło, a tak nie widzę powodu, skoro wysyłka ze sklepu appla jest darmowa

 • Stanisław Olszak

  Nawet tak nie żartuj!

 • Grzegorz Kałużny

  Tak tylko, że w Apple Store wisi napis „gotowe do wysyłki: 2-3 tygodnie”, a tu masz od ręki.

 • Marcin Giers

  i to jest największy problem według Ciebie? U operatorów nie dość, że mało sztuk to jeszcze w abonamencie, a poza abonamentem cena raczej wyższa, no może poza Play, ale co z tego, skoro telefonów została rzucona „garść”. A co jeśli ktoś ma abonament i chce tylko zmienić telefon? Raczej nie zdąży, nie zawsze ma czas i chęć, żeby wystawać po nocy. Lipa :( Może iść do iSpota czy innego PR, ale tam też bieda a i cena wyższa o jakieś 350zł (przynajmniej w iSpocie 5S 16GB, 3299zł)

  2 – 3 tygodnie, żadna tragedia. Kupujesz i jesteś spokojny, czekasz na przesyłkę. Najważniejsze czy jesteś cierpliwy? Mi tydzień za tygodniem szybko leci w pracy. Jeśli jednak jakiś dzidziuś chce mieć swoją zabawkę na już, no to sorry :)

  Ja już czekam :) Jedyne co mnie denerwuje, że osobno wysyłają case, mogliby razem z telefonem.

 • Grzegorz Kałużny

  Jaki problem?? Nikt nikomu nie karze stać akurat w premiere. Przecież ceny telefonu bez umowy się nie zmienią i są takie jak w Apple. Mam tu na myśli tylko Play.

  Przecież w ciągu tych 2-3 tygodni co masz na przesyłkę spokojnie można znaleźć chwilę żeby podejść sobie do salonu i zapytać się czy akurat mają model, który Cie interesuje.

  Z tym dzidziusiem to wiesz;p Tutaj niektórzy lecieli do salonów w Niemczech w dzień premiery;D

  Wiem, że ten czas leci szybko:)

 • Marcin Giers

  Mogę podejść do Premium Resellera jak iSpot, ale po co mam przepłacać 350zł? Hmmm? Nie lepiej kupić sobie za to jakieś akcessorium? :) Wszystko to w AOS.

  Nie w każdym Playu te telefony bez umowy są od ręki, myślę, że czas oczekiwania będzie podobny jak w AOS o ile nie dłuższy. Abonament ma pierwszeństwo – nie zapominaj :)

  Wspominam iSpot bo tylko to jest w moim zasięgu :)

 • Marcin Giers

  Ja akurat pierwszy raz kupuję iPhone więc jestem nowicjuszem :)
  Poza tym po złożeniu zamówienia dostałem informację o wysyłce, Telefon: 2 – 3 tygodnie, dostawa 13 – 18 listopada. Case dostawa 5 – 7 listopada. Dzisiaj dostałem wiadomość, że case został wysłany z Czech lub Holandii ale niestety chyba zwykłą pocztą :( więc sobie poczekam.