Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iMagazine 2.0.1 – nowa aplikacja do czytania naszego miesięcznika

· Wojtek Pietrusiewicz · 9 komentarzy

Dziesięć dni temu zaprezentowaliśmy Wam naszą nową aplikację. Z paroma wyjątkami została bardzo ciepło przyjęta. Nie jest oczywiście idealna, więc cały czas nad nią pracujemy i staramy się ją poprawiać. Jeśli macie jakieś uwagi czy propozycje to zapraszam do kontaktu z nami. Poniżej znajdziecie changelogi z ostatnich dwóch update’ów, a w międzyczasie szykujemy dla Was kolejną niespodziankę. Z góry dziękuję też wszystkim, którzy zostawili ocenę i komentarz w App Store.

iMagazine w App Store →

Changelog wersji 2.0

Nowa wersja aplikacji iMagazine została stworzona całkowicie od podstaw i jest oparta o lub posiada następujące przełomowe technologie:

  • specjalne chomiki, wyćwiczone w sztuce zen, umożliwiające chemiczno-biologiczne napędzanie serwerów, jednocześnie nie zanieczyszczając środowiska;
  • możliwość czytania numeru podczas dostarczania go do Waszych iPadów za pomocą naszych powyższych współpracowników;
  • nowy interfejs, który niechcący wpadł pod bardzo dużą i ciężką prasę, która go spłaszczyła; niestety w wyniku implozji spowodowanej wysoką temperaturą, niektóre elementy zeszkliły się niczym łzy na wietrze koła podbiegunowego;
  • serię żyroskopów, które stabilizują działanie aplikacji i zawartych w niej wydań; niestety, w wyniku dostarczenia algorytmów z niecertyfikowanego uniwersytetu, możliwość przeszukiwania wydania może nie działać stabilnie dopóki numer nie jest w pełni dostarczony przez naszych futrzastych przyjaciół.

Szanowni Czytelnicy, w wyniku wprowadzenia powyższych zmian, nie wszystkie wydania na półce aplikacji będą od razu dostępne. Na szczęście pracujemy nad tym w pocie czoła, importując genetycznie zmodyfikowane liście bananowca, aby nasi współpracownicy szybciej regenerowali swoje siły i napędzali serwery – sam zen nie zawsze wystarcza, a archiwalne numery będą sukcesywnie pojawiać się na półce nowego iMagazine. Prosimy o cierpliwość… oraz adresy farm z liśćmi bananowca brunatnego.

Uwaga: Żadne chomiki nie ucierpiały przy tworzeniu tej aplikacji ani żadnego z wydań iMagazine.

Changelog wersji 2.0.1

Koła naszych chomików wymagały weekendowych napraw – zaaplikowaliśmy nowy sportowy olej do łożysk, a one w zamian wykazały listę poprawek, których możecie się spodziewać w tej wersji:

  • chomiki zdecydowały się na nową funkcję i teraz automatycznie chowają pasek nawigacji po wejściu do wydania;
  • poprawiono błędy chowające się za przyciskiem „subskrypcja”;
  • przeczyszczono cały backend z okruszków posiłków chomików i tym samym usunięto bliżej nieokreślone błędy.

Otrzymaliśmy również petycję o dodatkowe prawa dla naszych futrzastych przyjaciół, ale niestety nie jesteśmy w stanie przeczytać ich bazgrołów.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.