Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

1Password 4 dla Mac – już dostępny!

· Wojtek Pietrusiewicz · 24 komentarze

Mam dwie dobre wiadomości i dwie złe. Pierwszą dobrą jest fakt, że 1Password 4 for Mac w końcu wyszedł z bety i możecie go kupić w Mac App Store. Developer ma jeszcze problem ze sprzedażą przez stronę internetową, ale i tak warto zainteresować się wersją w sklepie Apple z powodu opcji synchronizacji po iCloud.

Drugą dobrą wiadomością jest to, że właściciele 1Password 3 z Mac App Store mają darmowy upgrade do 4-ki.

Drugą dobrą wiadomością jest to, że właściciele 1Password 3 z Mac App Store mają darmowy upgrade do 4-ki. Osoby, które kupiły 1Password 3 w 2013 roku przez stronę internetową AgileBits, również dostaną darmowy upgrade do 4-ki. Cała reszta, w tym ja, musimy kupić nową wersję. Biorąc pod uwagę powyższy ukłon w stronę użytkowników to i tak jest super.

Drugą złą wiadomością jest to, że i tak powinniście ją kupić, bo ma mnóstwo usprawnień, dla których warto zrobić upgrade.

Złą wiadomością jest to, że aplikacja dla OS X kosztuje, w promocji, 35.99 EUR. Drugą złą jest to, że i tak powinniście ją kupić, bo ma mnóstwo usprawnień, dla których warto zrobić upgrade. W dużym uproszczeniu, jest bezpieczniejsza, ma możliwość zrobienia audytu naszych haseł, ma sync po iCloud oraz genialny 1Password Mini, który integruje się lepiej z przeglądarkami niż poprzedni 1Password Helper.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.