Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nokia Nokią, ale martwi mnie brak zaproszeń od Apple

· Wojtek Pietrusiewicz · 10 komentarzy

Apple ma w zwyczaju rozsyłać zaproszenia na około tydzień przed wydarzeniem. Dzisiaj mamy 3/09, a do 10/09 pozostało już właśnie siedem dni. Nie prowadziłem nigdy statystyk na ile dni przed najpóźniej przyszło takowe, ale spodziewam się, że nie mniej niż pięć. To daje im potencjalnie czas do około 19:00–21:00 w czwartek, 5 września, żeby spełnić przepowiednie, tym bardziej, że pojawiły się ostatnio plotki, że pracownicy firmy mają zakaz brania urlopów od połowy września do jego końca.

Jeśli ich nie będzie dzisiaj wieczorem to zacznę się na poważnie zastanawiać czy przecieki dotyczące daty nie były błędne — pamiętajmy, że od Apple nic konkretnego nie wiemy, więc nie ma mowy o żadnym opóźnieniu. Serio. Nie można opóźnić czegoś co nie zostało nawet zapowiedziane. Niemniej jednak pogoda zmierza ku gorszemu, starzeję się i nie chcę stać pod sklepem na zimnie … no i po prostu nie mogę się doczekać 5S.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Kuba Andryszak

  Był jeszcze przed godzinką post na theverge, że premiera potwierdzona 10 września. Wysłali niby maile do dziennikarzy, ale nagle patrzę postu już nie ma…

 • Autor powiedział że to pomyłka.

 • Kuba Andryszak

  To przepraszam za zamieszanie;) Miłego popołudnia i oczekiwania!

 • Nie ma za co. Wszystkich zaskoczył. :)

 • Grzegorz Stępień

  Dziś lub jutro powinny być zaproszenia. Raczej dzisiaj. Tak około 18:00 naszego czasu. Przy założeniu, że potwierdzi się data 10 września.

  Rok temu zaproszenia były wysłane na osiem dni przed konferencją, dwa lata temu na równy tydzień przed.

 • JakubOstaszewski

  Dziwi mnie, że nie możesz się doczekać 5S, wiem zmienisz kolor, będziesz miał szybszy procesor, lepszy aparat, jednak gdyby ktoś Ci go podmienić na identycznie skonfigurowany 5 pewnie chwile by Ci zajęło by się zorientować, że to nie 5S (no chyba, że będziesz używał skanera odcinku palca do odblokowania).. Prawda będzie taka, chwila podniecenia przy wyjmowaniu z pudełka, potem Restore i za 20 min masz to samo co 1 godz wcześniej (wiem, wiem jest tego sporo plusów ale zawsze to samo uczucie po…). System i tak znasz już na wylot. I nikt nie zauważy, że zmieniłeś telefon. Może sam się starzeje, ale jakoś nowe premiery iPhone to już nie to samo, szczególnie w wersji S. Podchodzę do nich nich bez entuzjazmu. Nie czekam z niecierpliwością, a już na pewno robie się za stary by stać w kolejce.

 • Maciej Czechowski

  Wszystko już wyciekło – nie mają czego pokazać ;)

 • Stanisław Olszak
 • A jednak nie mogę. Do tego dochodzi fakt, że w końcu z Żoną będziemy pod jednym ekosystemem.

 • JakubOstaszewski

  Z tym byciem w jednym ekosystemów to już dawno powinieneś to zrobić, nie ma wątpliwości są tego spore plusy, szczególnie iMessage, bo nie wierzę (sam z moją żoną miałem iPhone od 4) żebyś namiętnie korzystał z Facetime, czy Airdrop.

  PS. A propos Żon, premiera ios 7 coraz bliżej a moja nawet nie chce słyszeć o instalacji ios 7 na jej 5, bo jak mówi cyt. „looks ugly and crap”.