Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

iOS 7 beta 4 dzisiaj wieczorem, jeszcze dwie bety i iOS 7 GM we wrześniu

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Jonathan Geller ostatnio ma dobre źródło jeśli chodzi o daty wypuszczenia kolejny bet iOS 7. Ostatni brak był oczywiście spowodowany włamaniem na Dev Center. Tym razem ma jeszcze więcej ciekawych informacji.

While many expected a release last Monday, we have been told by multiple sources that Apple is planning to release iOS 7 beta 4 later today now that the iOS developer portal is back up. The company’s fourth iOS 7 update should be available around the normal time, 1:00 p.m. EDT / 10:00 a.m. PDT, over the air and through Apple’s developer site.

Bardziej niesamowity jest fakt, że GM ma być wypuszczony na początku września. Dotychczas ta wersja pojawiała się w dniu keynote’a, na którym prezentowany był iPhone kolejnej generacji, lub wkrótce później. Raz też była sytuacja, że pojawił się bug i Apple wydało dodatkowego GM2. To wszystko oznacza, że iPhone 5S i 5C (oba lub jeden z nich) powinny być dostępne w sprzedaży od dwóch do czterech tygodni później, najprawdopodobniej pomiędzy środkiem, a końcem września.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • ookris

  Oczywiście Wojtku podzielisz się wrażeniami

 • Bartek G.

  Jak po dłuższym czasie spisuje się 7 ?

 • marpar22

  Jakiś czas temu pisałeś, że duży problem jest wrócić do ios6. Mi po 2 tygodniach używania bety ios7 zrobił się cegłofon i odtworzyłem opramowanie w itunes i teraz mam z powrotem 6.1.3.

 • Dobrze ale to beta. Wciąga baterię itp.

 • Mariusz

  Wojtku od iOS7 beta3 bateria już dużo lepiej sobie radzi. Stwierdziłbym, że tak dobrze jak obecny iOS6