Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Uważaj na iPhone’owe okazje →

· Wojtek Pietrusiewicz · 2 komentarze

Norbert Cała:

Tym razem to prawdziwy iPhone z prawdziwym iOS tyle, że złożony z tańszych elementów. Jak taki iPhone powstaje? Już tłumaczę. Sprytni panowie nazwijmy ich ogólnie „Chińczykami” zdobywają jakimś dziwnym sposobem oryginalną płytę główną od iPhone’a, a resztę części zastępują, jak to się mówi w motoryzacyjnym świecie tańszymi odpowiednikami. Taki iPhone działa więc jak normalny iPhone, ale ekran ma do dupy, przycisk HOME działa przez pierwsze 100 przyciśnięć, a z głośnika nic nie słychać. Ale to ciągle iPhone.

Jeśli coś jest zbyt piękne, aby było prawdziwe to … zazwyczaj jest zbyt piękne, aby było prawdziwe. Nie kupujcie takich.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • Znam kilka osób które próbowały zastąpić sobie jakieś urządzenie tańszym odpowiednikiem. Niby wszystko było takie same, parametry techniczne obu uprzędzeń były bardzo podobne ale… zamiennik okazał się totalną kichą i nieraz tydzień po zakupie trzeba było kupować oryginał. Taka „oszczędność” jest w 95% przypadków pozorna bo i tak na koniec kupujemy oryginał czyli wydajemy więcej.

  • Sknera płaci dwa razy.