Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Szampański iPhone 5S/6 →

· Wojtek Pietrusiewicz · 3 komentarze

Norbert Cała:

Czyżbyśmy naprawdę mieli dostać nowy kolor iPhone’a. Pewnie w pewnych kręgach będzie cieszył się ogromnym powodzeniem sporo takich osób widzę właśnie nad basenem.

Norbiemu piwko podczas relaksu nad basenem ewidentnie służy. Po ilości byków oceniam, że jest już dzisiaj na trzecim, ale odkładając żarty na bok — nie zdziwię się, jeśli będą kolorowe iPhone’y. Ludzie najzwyczajniej na świecie zwariują.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Szczerze mówiąc, zawsze mnie to zastanawiało, czemu nie ma kolorowych. Chociaż, patrząc jakie jaja były z białym, może się okazać, że szkło wcale nie jest tak łatwo pomalować.

  No chyba, że coś za coś – plastic/fantastic w zamian za oczojebne kolorki.

 • Karol

  i zaczną się krzyki, że Apple znowu kradnie, bo Lumia była pierwsza blah, blah.

 • Grzegorz Stępień

  Nie wszystko od razu. Najpierw jedna wersja, potem dwie, potem nowy kolor z przodu, a w swoim czasie też więcej kolorów – najpierw pastelowe, potem żywe.

  Przód raczej zostanie biały / czarny. Kolorowy może często nie pasować do koloru treści wyświetlanej w danej chwili na ekranie. Przód lepszy neutralny. Biały i czarny pasują do każdego koloru.

  Tutaj mamy elementy aluminiowe – ewidentnie do aluminiowego iPhone’a. Plastikowy – jeśli wyjdzie – będzie oddzielnym modelem.