Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

SimCity dla OS X dopiero 11/06/2013; to jedna z moich ulubionych gier

· Wojtek Pietrusiewicz · 8 komentarzy

Za dwa miesiące (dopiero za dwa miesiące!!!) SimCity pojawi się w wersji na komputery z logiem naszego ulubionego owocu. Jest jeden haczyk, ale taki przyjemny – możecie już dzisiaj kupić wersję dla Windows online w sklepie Origin, a jak się pojawi wersja Makowa, to wystarczy ją wtedy po prostu pobrać – tak zapewnia EA na łamach Business Wire.

SimCity DOS

Powiem Wam jedno – SimCity to jedna z niewielu gier, którą grałem w każdym możliwym wydaniu, za czasów gdy Windows uruchamiało się od czasu do czasu, a większość pracy wykonywało się w DOSie. Pierwsze były najlepsze, a przy każdej kolejnej spędzałem coraz mniej czasu, chociaż mój rosnący wiek też mógł mieć na to wpływ. A Wy? Którą część najbardziej sobie upodobaliście?

Zdjęcie: Sergey Semenov

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • duchu

  A co z wersjami pudełkowymi ? Wiadomo coś ?

 • tereferiusz

  3000 – nawet mam zainstalowane na wirtualnym windowsie

 • maryś

  dla mnie 4ka jest bezkonkurencyjna gdy rozszerzona o NAM i morze STEXów, LEXów i innych PEGów… i to też jest powód przez który pewnie nigdy w nią już nie zagram. Wizja instalacji kilkuset dodatków, przypilnowania ich zgodności między sobą, zapewnienia najnowszych wersji itp. skutecznie odstrasza. A gra bez nich jest pusta i taka nienaturalna. I każda inna też taka będzie…

 • MarioFraszczak

  CO za bzdura by kupować teraz – za 2 miesiące może być już tańsza . No i ciekawe czy będzie PL

 • duchu

  dobrego słowa użyłeś…może… :)
  A z takim podejściem to najlepiej kupować gierki gdy już wyjdą kolejne części, wtedy to dopiero będą taniej :D

 • MarioFraszczak

  Mi chodzi o to że jaki sens dla Maca kupować teraz skoro mamy wersje dla Windows tylko a Tobie o co bo nie zrozumiałem :)

 • duchu

  a mnie chodzi o to, że gierka pewnie nie będzie tańsza przez najbliższe 6 miesięcy…więc nie ma sensu czekać aż zrobią jakąś śmieszną przecenę :)

 • zbynio4

  Lubie te gre, dawno nie glarem i na sto procent kupie na macka. Ja mam inna w ktora lupie od samego poczatku czyli od 1 do 5 :) Civilization.