Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Recenzja Twitterrific 5 Chrisa Jabeta →

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Chris De Jabet:

I love Twitter. Most of my friends over the past few years, both local and afar, started as acquaintances on Twitter. For the years that I have been on Twitter there is one app that I have used primarily to interact with the service — Twitterrific.

Twitterrific has had a mixed past. It started as simple as Twitter itself, and contributed some features back to Twitter that we all take for granted now. While Twitterrific’s roots are on the Mac, it is the iPhone, and later the iPad, where its story really takes flight.

Bardzo szczegółowa recenzja dla osób, które nie „czują” Tweetbota i szukają alternatywy. Twitterrific nie ma klienta (aktualnego w najnowszej wersji z tą samą funkcjonalnością co w iOS) dla OS X, ale wersje na iOS mają sync po iCloud i Tweet Marker oraz push. Brakuje jedynie streamingu …

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Remik_K

  Streaming pojawi sie jako nastepny. Pisali oficjalnie o tym.

 • Wszystko ładnie i pięknie, ale Twitterrific ma klienta OS X – https://itunes.apple.com/us/app/twitterrific-for-twitter/id414957465?mt=12&ign-mpt=uo%3D4 , http://twitterrific.com/mac . Pozdrawiam :)

 • Buzuk

  Dziwne, wygląda jak klient na OS X – http://twitterrific.com/mac ;)

 • A uaktualniony o funkcje iOSowych wersji?
  Jak patrzyłem ostatnio to była stara wersja bardzo.

 • Buzuk

  Swoje „lata” już ma ale jakoś specjalnie nie brakuje mu funkcji, które ma wersja na iOS (która zresztą też nie obfituje w „ficzery”) :-) Dla moich potrzeb przynajmniej jest wystarczająca. Sync po TweetMarkerze mi wystarcza. Nie wiem co zrobią w wersji 5 na OS X ale raczej niewiele. IMHO to będzie kosmetyka żeby upodobnić wersje na obu platformach.

 • Otóż to. Nie ma też iCloud sync i wielu innych rzeczy. :)