Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Recenzja Writer Pro →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

I’ve long been a fan of distraction-free writing tools, ever since admitting to myself that I’m a Markdown addict. Writing in plain text, with just the most basic formatting, is something I started believing in ever since I started having issues with my documents between various… versions of Microsoft Word. I don’t know what will be the standard in the next five or ten years but I do know that I want to be able to access my data without any hassle.

Musiałem przetestować Syntax Control po angielsku i przy okazji wyszła z tego recenzja. Jej polski odpowiednik, najprawdopodobniej z nowymi przemyśleniami dostosowanymi do naszego rodzimego rynku, pojawi się w lutowym numerze iMagazine.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • dc

    Czyli świetni goście od projektowania narzędzi zaprojektowali świetny interface* dla kiepskiego edytora? Ja bym chętnie im zapłacił za minor mode do emacsa.

    *Osobiście mam wątpliwości co do sidebara w wersji os x.

  • Sidebar możesz wyłączyć.

  • dc

    Z jednej strony fajnie, bo kiepsko wygląda, ale z drugiej strony źle o nich świadczy. Wybierzemy za Ciebie kolor kursora, który będzie reprezentował arbitralne fazy pisania, ale co do ogromnego sidebara to nie jesteśmy pewni.

  • Font też się zmienia.