Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Mailbox już bez kolejek i zapisów →

· Wojtek Pietrusiewicz · 7 komentarzy

Gentry Underwood:

Mailbox is now available without having to wait in line. After 10 weeks of around-the-clock hard work, our engineering team has scaled the Mailbox service to deliver over 100 million messages per day (and growing). We believe we can now confidently handle new users as they sign up, so we’ve pulled down the reservation system.

Czytaj: Do Mailboxa przestało napływać tak dużo ludzi w jednym czasie i jesteśmy już teraz to w stanie kontrolować bez wysypania się serwerów. Przy okazji sprawdźcie sobie uaktualnienia w App Store, bo parę dni temu pojawiła się nowsza wersja aplikacji. Nadal cisza w temacie iPada i OS X.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • endru098

  Już usunąłem :(, może gdy ruszy na osx to się zastanowię nad ponownym pobraniem aplikacji.

 • Mnie bardziej interesuje, kiedy iCloud, bo na razie szczerze mówiąc w ogóle aplikacji nie wykorzystuję. A właściwie, to pojawiły się jakieś ciekawe nowości w aktualizacji? Bo nie przeczytałem loga, a nic nie widzę nowego.

 • 538

  iCloud – bym już chciał zobaczyć….

 • Piotr Pryjma

  Jak wprowadzą obsługę innych skrzynek to pomyślimy. Korzystam z 5 skrzynek – 2 na gmail’u i 3 na prywatnym hostingu więc nie ma sensu żebym odbierał codzienną pocztę za pomocą dwóch różnych programów pocztowych.

 • Dokładnie tak, najważniejsze aby pojawiły się wersje na Mac i iPad, bo na razie używam Mailbox ale mam kłopot z bałaganem w poczcie na Macu i nie wiem czemu, ale jak mi żona prześle maila ze zdjęciem ze swojego iPhone to w Mailbox’ie nie mogę go otworzyć i muszę używać zwykłego Mail.

 • U mnie aplikacja działa przynajmniej dziwnie. Zrobiłem porządki nagle wyskoczyło ze kilka wiadomości nie przeczytanych. Teraz w badge mam liczbe wyższa niż 400 a w aplikacji czysto!

 • mataman

  Ta apka już mało kogo interesuje. Ludzie przetestowali i usunęli z telefonów, kiedy okazalo się że to żadna rewolucja :P