Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Milion Mailboxów →

· Wojtek Pietrusiewicz · 4 komentarze

Gentry Underwood:

We’re thrilled to announce that we filled our 1 millionth reservation today, only 6 weeks to the day after launching Mailbox. We’re pretty proud of our team and all the hard work it’s taken to scale up so quickly.

Mailbox nadal znacząco usprawnia mój workflow i zmusza do dokańczania zadań. Niestety bardzo mi brakuje aplikacji na iPada i OS X. Mam nadzieję, że pojawią się jeszcze w tym roku.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • mataman

    Po dwóch tygodniach oczekiwania dostałem dostęp. Po dwóch minutach program wyleciał z mojego telefonu. Żadna to rewolucja jak dla mnie.

  • U mnie było podobnie. Z tym, że podczas pierwszego uruchomienia miałem ponad 1000 wiadomości w Inbox Zero. Jak dla mnie to zbyt dużo zabawy z tym było. Po paru dniach stwierdziłem że jednak sposób działania programu nie do końca mi odpowiada, brakowało mi także jego odpowiedników na iPada oraz OS X. Może jak już pojawią się ich wersje to wrócę do Mailboxa.

  • Mariusz

    Myslalem, ze bylem w mniejszosci :) Ja rowniez po 5 min wykasowalem. BTW: czekajac na dostep(0.5mln bylo przede mna w kolejce) dopracowalem filtry na gmailu i mam teraz wieksza kontrole nad tym co laduje w skrzynce.

  • MarioFraszczak

    Szkoda że właśnie nie podają statystyk ile osób rezygnuje po odpaleniu:)