Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Nie ma głupich pytań, są tylko głupi ludzie →

· Wojtek Pietrusiewicz · 6 komentarzy

Konstanty opublikował swój felieton i pomimo tytułu, nie on sam jest powodem linkowania do niego. Udajcie się do źródła i przejrzyjcie komentarze. Spokojnie, poczekam aż wrócicie. Już?

Nie jestem absolutnie w stanie zrozumieć skąd w Polakach taki poziom nienawiści, złości, zawiści i głupoty. Nie oczekuję, że każdy będzie geniuszem, ale jednocześnie przeraża mnie ludzka głupota. Na ich (Chipa) miejscu wywaliłbym możliwość komentowania. To w końcu przywilej, a nie prawo. Na miejscu Konstantego wręcz domagałbym się tego. Zdaję sobie sprawę, że to walka z wiatrakami, ale czasami po prostu ręce opadają.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

 • Kostek nie musi się domagać, on decyduje o kształcie Chipa ;)

 • duchu

  3/4 z nich pewnie nie mialo nigdy znadnego tabletu w rece dluzej niz 5 min w sklepie. Wiec nie widze nawet sensu zeby wdawac sie w polemike z nimi. Po prostu olac debili ;)

 • Radosław Szeja

  Krytyka (jeśli można to tak nazwać) bez wiedzy, doświadczenia, czy zrozumienia produktu. Znam kilku ludzi, którzy są ewangelistami Samsunga. Gloryfikują ten sprzęt bez uwzględnienia realnych potrzeb. Pytam ich zatem: jakich innych urządzeń używaliście? HTC? Nexusy? Żadnych. Moja racja jest najmojsza! Spróbuj myśleć inaczej! – czyli nie licz na rozsądną argumentację.

 • belike81

  To jest smutne niestety. Tak samo nie potrafię zrozumieć stwierdzeń typu „tablet nie nadaje się do pracy, to tylko głupia zabawka”. Jak ograniczone spojrzenie trzeba mieć aby określać pracę jedynie jako obróbkę grafiki lub tym podobne zastosowania komputerów. Przykre

 • Właśnie o Tobie pomyślałem ;) komentarze są najlepsze z całego Chipa, często ciekawsze od samego artykułu ;)

 • Wow! To robi wrażenie! Od dawna nabijam się z dzisiejszej społeczności MyApple, ale to co zobaczyłem na chip.pl utwierdza mnie tylko w przekonaniu że o pewnych sprawach z niektórymi ludźmi nawet nie ma sensu zaczynać rozmowy na dany temat.
  Oni niech mają swój świat, a my miejmy swój.. To przykre, ale… Brak mi słów…