Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Tylko eBooki!

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Kinga Ochendowska (@santee76), wraz ze znajomymi pisarzami i self-publisherami, wystartowała ze stroną Tylko eBooki, na której gromadzone będą elektroniczne wydania „znajomych” pisarzy.

Prościej chyba będzie po prostu oddać głos Kindze:

Za pomysł i realizację serwisu odpowiedzialna jest Kinga Ochendowska, blogerka, felietonistka magazynu „iMagazine” oraz siła sprawcza i redaktor wydania pionierskiej publikacji „31.10 Halloween po polsku”, która pobrana została dotychczas w ilości 4500 egzemplarzy. Motywem powstania strony była potrzeba zgromadzenia w jednym miejscu wszystkich publikacji elektronicznych, wydanych przez znajomych pisarzy. A że grupa znajomych ciągle rosła, prosta lista przestała być wystarczająca. Dodatkowo, strona okazała się doskonałym miejscem, zaspokajającym potrzeby trzech grup uwikłanych w ebookowy spisek – czytelników, autorów i wydawnictw. Kinga, poza książkami, od lat zajmuje się komputerami firmy Apple. Nie zdziwcie się zatem, jeśli w przerwie lektury, uraczy Was opowieściami o najnowszych gadżetach.

Jeśli lubicie czytać i szukacie czegoś ciekawego, to zdecydowanie dodajcie sobie Tylko eBooki do bookmarków – Kinga wie co robi.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.