Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

Kolejne aplikacje pogodowe dla iPada

· Wojtek Pietrusiewicz · 5 komentarzy

Przeszukując App Store ostatnio w ręce wpadły mi dwie potencjalnie interesujące aplikacje pogodowe. Tych akurat prawdopodobnie macie pod dostatkiem, ale przyjrzyjcie się poniższym propozycjom – są trochę inne od obecnych trendów.

MINIMETEO

01Aplikacja uniwersalna, która akurat przypadła mi do gustu w wersji dla iPada. Kafle przypominają trochę Windows 8, ale na próżno tutaj szukać ciekawych animacji czy „bajerów”. Nie zmienia to jednak faktu, że program świetnie wygląda na iPadzie, który stoi na podstawce, gdy jest podłączony do ładowania.

MINIMETEO w App Store – €1,79

Weather Swatch Book

02Pomysł i wykonanie całkiem ciekawe, pomimo że sama funkcjonaoność aplikacji trochę ucierpiała na tym, ale jestem przekonany, że część z Was patrząć na samego screena już wie co mi się w tej aplikacji tak spodobało. Podejrzewam, że skończy się na tym, że będzie to program bardziej na pokaz niż do praktycznego użytku.

Weather Swatch Book w App Store – €0,89

Pogodnego Nowego Roku!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.

  • krisk

    Może jakiś kod macie na zbyciu na ta apke?

  • Za dolara? Nie mamy towarzyszu. :)

  • Spadasz mi z nieba z tym wpisem- używam od pół roku Weather HD bo te animacje są naprawde piękne, no ale uznałem, że są ciekawsze sposoby na spożytkowanie 400 (!) MB dysku, tym bardziej na „szesnastce”. Kupiłem te minimalistyczną z kafelkami i wygląda naprawdę spoko. Trochę dziwne to wyświetlanie logo programu przy włączaniu go, niby chwila, ale jak sami mówią o aplikacji „minimalistyczna”, to raczej tego typu zabiegi średnio wskazane. Ale to już czepialstwo, polecam, naprawdę warto. A Tobie Wojtek dzięki, masz gust. ;-)

  • Dzięki. :-)

  • Pingback: My lovely Sunshine…. | DES507()