Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

31.10 Wioska Przeklętych – darmowy ebook dla iPada i Kindle

· Wojtek Pietrusiewicz · 0 comments

Kinga Ochendowska w tym roku powtarza projekt „31.10. Halloween po polsku”, który miał ogromny sukces w zeszłym roku.

Na wstępie, chcemy podziękować wszystkim serdecznie za fantastyczne przyjęcie zeszłorocznego wydania „31.10.  Halloween po polsku”. Wasza spontaniczna reakcja zaskoczyła zarówno autorów zaangażowanych w tworzenie tej antologii, jak i sam rynek wydawniczy.

„31.10.  Halloween po polsku” jest projektem mającym na celu z jednej strony aktywizację środowiska autorów, z drugiej strony umożliwienie nawiązania bezpośredniego kontaktu z naszymi czytelnikami. Nie jest działaniem komercyjnym, lecz formą zabawy, mającej przynieść radość i rozrywkę wszystkim uczestniczącym w niej stronom. Dlatego też, w tym roku zdecydowaliśmy się na przyjęcie do grona autorów nie tylko już znanych pisarzy, lecz również debiutantów, fascynatów słowa lub po prostu naszych zeszłorocznych czytelników.

Kinga tłumaczy też genezę tegorocznej książki:

Przed wszystkimi uczestnikami Halloweenowej zabawy postawiliśmy zadanie: mieli napisać opowiadanie, którego akcja rozgrywa się w Strzyżewie, niewielkiej wsi na południu Polski. Wsi znanej szerzej pod nazwą „Wioska przeklętych”, w której magia, horror i zbrodnia znajdują się na porządku dziennym. Autorzy mieli ograniczoną wiedzę na temat tego, o czym piszą pozostali uczestnicy – mogli co najwyżej wchodzić w interakcje z  postaciami, które przypadły w udziale innym. W ten sposób powstała książka, po którą właśnie sięgacie.

Nie pozostaje Wam nic innego jak udać się na Virtualo i „kupić” książkę w takim formacie w jakim chcecie – cena oczywiście wynosi 0 PLN.

→ 31.10. Wioska Przeklętych na Virtualo
→ 31.10. Halloween po polsku na Virtualo
→ 31.10. na Facebooku

Trailer

Ciekawostka: trailer został wykonany przez Kingę własnoręcznie na iPhonie.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.