Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

NanoSIM i iPhone 5 w Polsce – stan na 11:11, 18/09/2012

· Wojtek Pietrusiewicz · 19 komentarzy

Starałem się dzisiaj więcej dowiedzieć w sprawie dostępności kart NanoSIM w Polsce. Na obecną chwilę udało mi się uzyskać jedynie informacji od Play oraz Plusa, nieoficjalnie w tym drugim przypadku. Wiemy już w zasadzie wszystko.

Play – Karty są już dostępne, a nawet wczoraj zostały oficjalnie zaprezentowane przez Marcina Gruszkę podczas naszej relacji w Nadgryzionych Live. Premiera iPhone’a 5 odbędzie się w salonach sieci 28/09/12.

Plus(nieoficjalnie) Karty pojawią się dopiero w momencie, w którym sam telefon trafi do oferty Plusa (oczywiście nie będzie to oferta bezpośrednio od Apple).

Arkadiusz Majewski, rzecznik Plusa:

Karty nanoSIM zostały przez nas zamówione i będą dostępne w sieci Plus najszybciej jak to jest możliwe, choć trudno dziś jednoznacznie określić termin.

iPhone 5, bez simlocka, w sieci Plus będzie dostępny od początku października. Swoją kartę NanoSIM powinienem otrzymać już w środę, 26/09/12. W salonach powinny pojawić się również w tym czasie, może nawet dzień wcześniej, bo w moim przypadku przyjedzie kurierem.

T-Mobile – Karty NanoSIM będą dostępne 28/09/12, a być może już od 27/09/12. Premiera telefonów powinna odbyć się 28/09/12.

Orange – Premiera telefonu oraz kart NanoSIM również powinna odbyć się 28/09/12.

Wpis będzie uzupełniany nowymi informacjami.

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.