Jeśli chcecie mnie wesprzeć to zapraszam do kupna mojego poradnika "Jakim jesteś Makiem?".

List Tyma Kuka do swoich klientów

· Wojtek Pietrusiewicz · 13 komentarzy

Do naszych klientów oraz wszystkich haterów,

Wszyscy w Apple staramy się tworzyć najlepsze możliwe produkty dla naszych klientów. Udostępniając w zeszłym tygodniu nowe Mapy, zapomnieliśmy ilu haterów stąpa po ziemi. Bardzo przepraszamy, że musieliście znosić krzyk i płacz fanboyów Google przez ostatnich kilka dni.

Pierwsze Mapy były częścią iOS od samego początku. Czas płynął, a Google coraz bardziej nas naciskał na udostępnianie im Waszych danych w zamian za funkcjonalność Map znanych z Androida, takich jak nawigacja zakręt-po-zakręcie, wyszukiwanie głosowe czy mapy wektorowe. Wasze i Waszych danych bezpieczeństwo było dla nas ważniejsze i dlatego zdecydowaliśmy się porzucić ich produkt.

Dzisiaj już ponad 100 milionów użytkowników korzysta z nowych Map Apple i każdego dnia dołącza do nich coraz więcej. To 100 milionów klientów, którzy opuścili produkt Google, więc chyba nie spodziewaliście się innej reakcji z ich strony? Te wszystkie negatywne artykuły pojawiające się w internecie na nasz temat to artykuły sponsorowane, a ich autorzy mają gwarantowane lepsze pozycjonowanie w wynikach wyszukiwania Google.

Cały czas staramy się poprawiać nasze Mapy, ale jeśli z jakiegoś powodu nie możecie dojechać do celu, to pod żadnym pozorem nie korzystajcie z map Google, ani Nokii. Kupcie sobie po prostu nawigację w naszym App Store – mamy obecnie największy wybór oprogramowania nawigacyjnego na świecie.

Wszystko co robimy w Apple, robimy aby uniezależnić się od Google. Wiemy, że tego od nas oczekujecie i zrobimy wszystko, pracując dzień i noc, aby zabić Mapy Google raz i na zawsze. Do tego czasu nasze nowe Mapy będą lepsze i bezbłędnie doprowadzą Was do celu.

– Tym Kuk, CEO bitch!

Chcesz zwrócić mi na coś uwagę lub skomentować? Zapraszam na @morid1n lub na forum.